2733
2739
عنوان

تو فامیل از کی خیلی بدتون میاد؟

264 بازدید | 29 پست

من میخوام چشمای خالمو دربیارم کور کنم

لطفا گذشته ی آدما رو تو سرشون نزنید ادم میتونه با وجود دارا بودن پدرش به نقطه ی نفرت از پدرش برسه بخاطر طرز فکر و محدودیتاش دست به ماهی فروشی بزنه تا رو پای خودش باشه ولی بارها شکست بخوره و تهش تسلیم بشه قضاوت کار خداس☝️ ادما رو با گذشتشون نرنجونید و فکر نکنید با این کارتون برنده شدید

همینطور پسرخالمووو

لطفا گذشته ی آدما رو تو سرشون نزنید ادم میتونه با وجود دارا بودن پدرش به نقطه ی نفرت از پدرش برسه بخاطر طرز فکر و محدودیتاش دست به ماهی فروشی بزنه تا رو پای خودش باشه ولی بارها شکست بخوره و تهش تسلیم بشه قضاوت کار خداس☝️ ادما رو با گذشتشون نرنجونید و فکر نکنید با این کارتون برنده شدید
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740

از همشون

هر کدوم ی کاری کردن خودشونو از چشم انداختن

اما پدر بزرگا و مادر بزرگامو دوست داشتم 😔

❤با تو بدرود ای مسافر،هجرت تو بی خطر باد،پر طپش باشه دلی که خون به رگهای تنم داد❤
چرا

کلا ازش خوشم نمیاد از خود راضی تازه به دوران رسیده اهل پزه و فکر میکنه کیه

اون برادر زاده خرابش ( دخترداییم) و مریم مقدس میدونه من و خراب 

2706