2733
2734
گلم دوبار پرسیدم جواب ندادی 🥺 لطفا بگو  من کی ازدواج می کنم و با چطور آدمی و شغلی؟ مرسی

امسال یا قطعا سال بعد 

یه ادم ساده مهربون رمانتیک صبور

مغازه دار

یــک عــــاشــق آبـی💙 دنیای آبی خیلی قشنگه🌃من هم مثل شازده کوچولو سیاره ی خودمو دارم🌆همه میگن آبی رنگ پسرونس، اما دنیای من دنیای جادوی آبی، شیطان آبی، درک غم و فهم عشق هست🌌 حق داری منو درک نکنی، درکت میکنم🙂💙
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب ماه تولد و رنگ لباس ممکنه به احتمال زیاد اشتباه بشه. ولی خب رنگ لباس زرد_آبی_سبز ماه تولد اسفند ...

رنگ لباسم درست نبود .مشکیه..ولی تولدم شهریور. تولد محمدم اسفند 😁ویژگی ها هم تقریبا درست بود .برات صلوات فرستادم ممنونم

2731
دو فرزند یا تک فرزند. که به احتمال بیشتر دو فرزند

من بچه دومم رو به شدت خونریزی کردم که دو واحد بهم خون وصل کردن   چی حس میکنی به نظرت از لحاظ جسمی اوکی میشم حالم خوب میشه ؟؟دوباره میتونم بچه بیارم؟؟؟؟خواهش میکنم جوابم و بده.

گل نرگس چه شود بوسه به پایت بزنم تا به کی خسته دل از دور صدایت بزنم.
امین میاد خواستگاریم؟یا فراموشم میکنه؟ سجاد نیتش چیه ؟ میشه بهش اعتماد کرد؟

بله میاد

آره آقا سجاد با اعتماد تره

نیتی نداره

یــک عــــاشــق آبـی💙 دنیای آبی خیلی قشنگه🌃من هم مثل شازده کوچولو سیاره ی خودمو دارم🌆همه میگن آبی رنگ پسرونس، اما دنیای من دنیای جادوی آبی، شیطان آبی، درک غم و فهم عشق هست🌌 حق داری منو درک نکنی، درکت میکنم🙂💙
امسال یا قطعا سال بعد  یه ادم ساده مهربون رمانتیک صبور مغازه دار

مغازه چی مثلا گلم؟ 

ببخشید اگه خسته شدی 🥺

یه روزی به آرزوهام می رسم چون خدا رو دارم، پس پیشاپیش میگم خدایا شکرت
بله میاد آره آقا سجاد با اعتماد تره نیتی نداره

ببخشید توروخدا آنقدر سوال میپرسم 

دیگه آخریشه ❤️😂

سال چندم کنکور قبول میشم 

اونی که تو ذهنمه دوسم داره

میشه برای اینکه بتونم موفق بشم و بابام رو سر بلند کنم برام با قلب پاکتون صلوات بفرستید ❤️🫂                                 ی دختری که عاشق بابا و مامانشه 🫀🥹       
من کی ازدواج میکنم؟شوهرم چیکاره اس؟ کنکور مجدد برای هدفم بدم یا ولش کنم برم دنبال کار دیگه؟

کار دیگه بهتره. ولی یکم مشغله داره ولی بهتره

سال بعد ازدواج میکنید

شوهرتون یه کار با کلاس مثل کافه دار یا آرایشگر

الهام بود بهم پیام داد یا کامیار یا  اشتباه بود ؟  مرسی 🌹💚

اشتباه بود