2752
2734
عنوان

تو فامیل از کی خیلی بدتون میاد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 265 بازدید | 29 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
دایی کوچیکم

منممم

لطفا گذشته ی آدما رو تو سرشون نزنید ادم میتونه با وجود دارا بودن پدرش به نقطه ی نفرت از پدرش برسه بخاطر طرز فکر و محدودیتاش دست به ماهی فروشی بزنه تا رو پای خودش باشه ولی بارها شکست بخوره و تهش تسلیم بشه قضاوت کار خداس☝️ ادما رو با گذشتشون نرنجونید و فکر نکنید با این کارتون برنده شدید

بگو از کی خوشت میاد چون از اکثرشون بدم میاد.با اینکه من کار به کسی ندارم اونا میخوان تو همه چیم فضولی کنن😑

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
از ننه بزرگم 

منم

لطفا گذشته ی آدما رو تو سرشون نزنید ادم میتونه با وجود دارا بودن پدرش به نقطه ی نفرت از پدرش برسه بخاطر طرز فکر و محدودیتاش دست به ماهی فروشی بزنه تا رو پای خودش باشه ولی بارها شکست بخوره و تهش تسلیم بشه قضاوت کار خداس☝️ ادما رو با گذشتشون نرنجونید و فکر نکنید با این کارتون برنده شدید

والا هر بار میام حس خوب پیدا کنم و دلمو صاف کنم باهاشون یه جوری میذارن تو کاسه‌م که کلا سیر میشم از فامیل داشتن

قلبا فقط سمت مادریم رو دوست دارم اونم چون ما رو فقط بخاطر خودمون میخوان و وقتایی که نیاز داریم خیلی کمک حالمون هستن

سمت پدری فقط در حد عید دیدنی و صله رحم

همه اقوام با همه شونم قطع رابطه م

ارلمش داری ؟ چ حسی داره ‌ ک اصلا نمیبینیشون؟ 

این کاربری دست سه نفره😑 تعجب نکنید از همخونی نداشتن تاپیک ها . هیج کدوم شماره نداشتیم اینم با بدبختی‌ پیدا کردم