2733
2734

نمونش همین االان اتفاق افتاد

بچه ها مو میبرذم کلاس تو ماشین یکسره کل کل میکردن من میخواستم ماشین و از پارک در بیارم دنده عقب گرفتم البته خیلی اروم از پشت زدم به ماشین همسایمون ماشبن همسایه هیچ خط و نقطه ای حتی نیافتاد فقط پلاکش انکار خیلی شق و راست نبود ماشین ما هم سپرش یک نقطه سیاه کوچیک

دیگه در نظرم بود به همسایه و شوهرم بگم قضیه رو هرچند هیچی مشخص نبود 

بچه ها رو که رسوندم مادرمو دیدم یه چیزی گفت جوابشو دادم😔 البته نه بد ها ولی خب جواب برگردوندم

خلاصه برای خریدی که واجب نبود شوهرمو بزداشتم رفتیم فروشگاع هرچند خودمم تنها میتونستم برم یا ختی نرم اصلا

بعد خرید شوهرن گفت نگهدار من پیاده شم من راهنما زدم پیاده شه وایستادم یهو یه ماشین کوبید به ما کلا سپر پشت ماشین ما رنگش خط و خال افتاد ولی چیزی نشد ماشین طرفم کاپوتش بلند شد کج شد

اینم تاوان من💔💔💔💔💔

حاالا عذاب وجدان ولم نمیکنه که خسارت گذاشتم دست طرف اهان دخترمم با برادرش دعوا میکرد رفتنی اروم زدم رو بازوش چند تا هم روش غر زدم این گناهای من بود که جوابشو دیدم💔💔💔 نمونه های این مدلی فرلوان دارم 

الانم عذاب وجدان ولم نمیکنه افتادم تو جهنم

اللهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم،یا مهدی ادرکنی❤️عضو گروه قرمز❤️وزن هدف۷۰
خدا دوستت داره نمیزاره گناهات سنگین بشن

واقعا؟ 

احساس میکنم بنده خیلی بدی هستم اینجور برام اتفاق میافته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اثرات وضعی اعمال مومنین خیلی سریعه.ذره المثقال

فک کنم بعدش باید ماشینه طرفو نازی می کردی یه صلواتم نی فرستادی‌‌..همه ی اشیا هم تسبیح خدا رو دارند.

بعدم از صاحبش معذرت که زدی کله ی ماشینش

2742
اثرات وضعی اعمال مومنین خیلی سریعه.ذره المثقال فک کنم بعدش باید ماشینه طرفو نازی می کردی یه صلواتم ...

نازیشم نمی کردی چون شاید راضی نبود صاحبش دست ماشینش بزنی ازش عذرخواهی می کردی و از صاحبش

می خواد یاد بگیریم اهل غفلت نباشیم.و از صاحبش باید عذرخواهی می کردی اگر فتنه نمی شد و بی حیا نبود

بابا هیچ به یک ربع نرسید که میخواستم شوهرمو بگم بیاد ببینه با خودم بگم بهشون که تو راه همین اتفاق افتاد

می خواد یاد بگیریم اهل غفلت نباشیم.و از صاحبش باید عذرخواهی می کردی اگر فتنه نمی شد و بی حیا نبود

توروخدا بگو من چیکار کنم حالم بده ذکر دعا چی خوبه من درجا چوب کار بدمو میخورم نمیخام اینجور باسم

2740

اکس منم همین بود تا یه کاری میکرد یهو کارما میزد ب کمرش مثلا یبار گرف یکیو زد ب شوخی یهو با سر رفت تو جوب 🤣به یکی میخندید یهو میخورد زمین یا یهو یچی پرت میشد تو سرش🤣🤨فقط نمیدونم چرا کارمای من نگرفتش

منم همینجوریم ینی خدا پکنه حواسم نباشع ی کار بدی یا حرفی بزنم خدا زود میشنه جای حقو .حقمو میده دستم

اما ت چیزای خوب😞اینطور نیس گاهی دلگیر میشم ازش گاهی میگم خودش صلاح میدونه خودش کمک میکنه😭

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐

عزیزم اولن بیخیال دوما بااین دست فرمون تاحرفه ای بشی ماشین بدون رنگ بیرون نبر هیچیم تقصیرخدا ننداز شاید خدا هیچ غطایی رو ازت نگرفته باشه امروز 

میشه برای سلامت دنیااومدن بچم دعاکنیدیه صلوات بفرستید.اون تمام زندگیه منه
عزیزم اولن بیخیال دوما بااین دست فرمون تاحرفه ای بشی ماشین بدون رنگ بیرون نبر هیچیم تقصیرخدا ننداز ش ...

ماشین دوساله میرونم شایدم سه سال

توروخدا بگو من چیکار کنم حالم بده ذکر دعا چی خوبه من درجا چوب کار بدمو میخورم نمیخام اینجور باسم

خوبه که متوجه می شیم حواسمون رو جمع کنیم.

یک لحظه غفلت چینی اعمال مون می شکنه

البته شیشه ی اعمال مون.با یک لحظه غقلت آب جوش نمی ریزه کل بدنت بسوزی..باید از اهل غفلت نباشیم.

خودمم عین توام.ولی جای که ناراحت بشم شرمنده ی غفلتم می شم.توی غفلتامون باید حق الناس نباشه.و برای ماشینم باید هر چند چیزی نشده بوده از صاحبش عذرخواهی می کردی و از خود ماشینه.توی زندگی پس از زندگی می گفت ۳جلسه آخر.اهل تلویزیون نیستم از نت گرفتم می گفت تمام اشیا و حتی درختان و سنگ ها جان دارن.مثلا می گفت یک بار حواسم نبود اصلا هم یادم نبوده و اون بر نشونم دادن اره دستم بوده از غفلت خورده به تنه ی درخت سیب اون درخت سیبه در مقام انتقام با اره منو زد که حواسم باشه غفلت نکنم و غفلت چوبشو می خوریم.

جهاد اکبر همینه دیگه

ابجی جان!لحظه به لحظه باید با فکر و چشم و گوش و زبان و شکم و زیر شکم مون اهل مراقبه باشیم و دقت.لحظه به لححححظه تا موعد جان دادن.

بزرگترین ذکر جهاد اکبره و علم جامع و عمل همه جانبه ولاغیر

2706