2733
2734
خوبه که متوجه می شیم حواسمون رو جمع کنیم. یک لحظه غفلت چینی اعمال مون می شکنه البته شیشه ی اعمال م ...

عزیزم بهترین کتاب چی کتابی هست بخونم؟ 

و اینکه هر چند قانونا ماشین پشتی مقصر بوده خورده به ما ولی من میگم اگه من حواسم جمع تر میبود شاید این اتفاق نمی افتاد به ما خسازت چندانی نخورده به خودش خیلی خورده بود

میگم الان من گناهکارم؟ چیکار کنم از بار گناهم کمتر بشه و اینکه اختیار هم دست خودم نیست تصمیم با شوهرمه

و اخرین سوال این که من گفتم نتیجه اعمالمو میبینم طبیعی هست؟ یا من توهم میزنم

بعدشم من احساس میکنم ذر ظاهر مسلمانم اطرافیانم فک میکنن مثلا من خیلی خوبم ولی در باطنم هیچ حس خوبی ندارم و خودمو یک ریاکار گناهکار بیچاره میدونم چیکار کنم حسم خوب بشه؟ 

و سوال دیگم اینکه من یه مدت چله اینا زیاد میگرفتم بعد این قضیه ذهنم سوالای ناشایست و مسخره ایجاد میکنه در مورد دین و کلا امیدوارم منظورمو خوب متوجه بشیذ؟ 

چیکار کنم صدای نادرست ذهنمو خفه کنم اخه خیلی عذاب میکشم😔

اللهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم،یا مهدی ادرکنی❤️عضو گروه قرمز❤️وزن هدف۷۰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم بهترین کتاب چی کتابی هست بخونم؟  و اینکه هر چند قانونا ماشین پشتی مقصر بوده خورده به ما ...

عزیزم هر وقت این طور وسوسه شدی بگو لعنت خدا بر شیطان.نه که ذهنت ادامه دار فک کنه.

اینا توهم نیست.اثرات وضعی.مومن واقعی بخوای باشی یک خارم می ره به پات یا سبب امتحانه یا اثرات وضعی.ذهن آگاهت اینو بهت می گه کدومه.

کتب قرآن، وسائل الشیعه .بحارالانوار..مکیال المکارم..و از این دست توی نت..سرگذشت آقای نخودکی دو جلد کتابه..سرگذشت عبدالکریم کفاش..شیخ ارباب..نهج البلاغه.صحیفه.حافظ.سعدی..باباطاهر.شب و روز جمعه شعر نخون و گوش نده حتی حافظ فقط دعا و قرآن و ذکر..

با این ها مانوس باش.به دانسته هات عمل کن سریع آپلود می شی و به معلوماتت افزون.در نماز شب هات و اوقات دعا طلب کن از جمیع علوم،و تمام الطاف و مواهب..با آداب دعا و تجوید صحیح.

اگه نمی تونی برای ماشین اون طرف بری وهیچیش نشده براش استغفار کن.مراقب اشیا هم باش جز در راه خدا صرف یشن یا با غفلت خراب باید جوابگو باشیم .فدات.موفق باشی..از خدا بخواه کمکت می کنه.بیچاره تر از من مگه هست..آواره تر از من مگه هست..یا الله

عزیزم هر وقت این طور وسوسه شدی بگو لعنت خدا بر شیطان.نه که ذهنت ادامه دار فک کنه. اینا توهم نیست.اث ...

چقد خوب توضیح دادی عزیزم خیر ببینی

من خیلی دوست دارم در راه خدا باشم امیدوارم خدا کمکم کنه ولی عصبانیتمو نمیتونم کنترل کنم زبونم منظورمه😔

2731
چقد خوب توضیح دادی عزیزم خیر ببینی من خیلی دوست دارم در راه خدا باشم امیدوارم خدا کمکم کنه ولی عصبا ...

یعنی وقت عصبانیت حرف بد می زنی؟!

اینم می تونی کنترل کنی با این حدیث که خداوند انسان بدگو و بدزبان را دوست ندارد و دعای او را مستجاب نمی کند.

خودم با این حدیث ترک کردم توی عصبانیت بدزبانی رو و بخاطر ۱۴ معصوم و دلخون نکردن قلب و وجود مبارک امام دوازدهم..حتی اگر دلم بشکنه..به خدا واگذار می کنم مگه مطابق قرآن و فضه ی حضرت زهرا جوابش بدم ولی زیر حرف زور نمی رم مثل جدم اباعبدالله.شجره م می رسه بهشون واسه همین میگم جدم.

آبجی خوبم!

بدون گاهی اطاعت محض از خدا سخته ولییییی ارزشش را دارد.

ان شاءالله دعا کن از هر بابتی نقص داری..در ادقات دعا وقت باران،سحرها،خصوصا سحر جمعه.بعد نماز شب..سحرهای جمعه توبه می بخشن و مراد می دن.که پاک بشی.و از هر گناه و حرام و مکروهات و هر چه سبب ناخشنودی خالق مان هست.دعا دفع بلا هست و ضعیف ترین خلق اونه که نمی تونه و بلد نیست دعا کنه.و دعا رو با آدابش و تجوید صحیح.

پاره ی وجودمی.خواهر خودم.تو می تونی.رستگار و عزتمندی ت بحق حضرت زهرا

دوستدار و دعاگوی خیر همیشگی ات

التماس دعای ظهور

یعنی وقت عصبانیت حرف بد می زنی؟! اینم می تونی کنترل کنی با این حدیث که خداوند انسان بدگو و بدزبان ر ...

عزیزم چقدر مهربونی انشالله خیر دو‌ دنیا رو ببینی

التماس دعا دارم ازت منو تو دعاهات فراموش نکن منم خواسته ام همیشه بعد سلامتی و ظهور اقا سلامتی و خوشبختی بچه هامه🌺

انشالله خدا اجرت بده خیلی برام وقت گذاشتی ممنونم ازت

انشالله اداب صحیح دعا کردن رو از نت سرچ میکنم اینجور عمل میکنم این یه مورد و نمیدونستم که دعا کردن اداب صحیح و تجوید داره 

جدت نگهدارت باشه🌺

عزیزم چقدر مهربونی انشالله خیر دو‌ دنیا رو ببینی التماس دعا دارم ازت منو تو دعاهات فراموش نکن منم خ ...

ان شاءالله دعاهات خوشبختی خودتم باشه بحق حضرت زهرا.

عزیز دلمی.این مهربانی ویژگی رسول الله هست نسبت به شیعیان واقعی.بهترین های الهی باشید و عزتمند و رستگاری تون