2737
2739
عنوان

نمیخوام شوهرم بفهمه بامامانم قهرم

152 بازدید | 25 پست

چند روز پیش دلم گرفته بود رفته بودم خونه اقام حالا اونا بچم تنها نوهشونه ولی اصلا صبری درمقابلش ندارن همش سرش داد میزنن و تذکر میدن نکن دست نزن و...

حالا نشسته بودیم سر سفره برا بچم ساندویچ درس کردم لج کرد ساندویچو پرت کرد منم نمیخواستم باهاش تندبرخورد کنم بدترمیشه ساندویچشو جمع کردم حالا مامانم ول نکرد هی سرش داد میزد و توهین میکرد ک بی ادبی فضولی و الان زنگ میزنم ب پلیس میاد میبرتت(پسرمم از پلیس میترسه)هی میگفت دیگه انجام نمیدم زنگ نزن ب پلیس مامانم ول کن نبود منم میدونستم بچم لج کنه بدترمیشه چون سن لجبازیشه ۴ سالشه

گفتم بسه دیگه مامان ولش کن گف این چ بچه ایه داری بچهای مردم میشینن سرسفره ساکت غذاشونو میخورن گفتم هیچ بچه ای نداریم ک بی آزار باشه حالا یکی کمتر یکی بیشتر گفت نه فقط بچت افتضاحه و چیه بهت برمیخوره تا چیزی بهش بگیم وکلی حرف دیگه

ومثلا قهر کرد پاشد و رفت منم ی نصف ساندویچ خورده بودم و بلند کردم سفره و شستم و به بابام گفتم منو رسوند

خیلی اعصابم داغون شد خواهری ندارم ۲ تا برادر دارم که یکی سربازیه یکی یه شهر دیگه کارمیکنه

وخیلی تنهام مثلا دلم گرفته بود گفتم برم سر بزنم

خودشم ۳ روزه قهره زنگی نزده منم زنگ نزدم همیشه اینطور قهرمیکنه و انتظار داره برم منت کشی 

حالا این هیچ هروقت میریم بیرون یه دوری میزنیم یا چیزی شوهرم میگه بریم خونه پدرت ومارو میبره حالا یا میبره خونه اقاش یا خونه اقام

خیلی دوس داره بره چون با پدرم رفیقه

الان دیشب بهم کف پیچوندم گفتم بیرونن 

امروز یا فردا بگه چی بهش بگم اخه؟؟

خیلی بدم اومد خصوصا ک بلندشد رفت پیش بابام غرغر کنه حتی بابام اروم بهش گف باشه اشکال نداره بچس کجا برن خب 

بازم ول کن نبود و رفت توقیافه وقهرکرد منم حتی خدافطی نکردمو اومدم

مثلا ی شب قبل این جریان بادخترعمم بحث کردم اونم بخاطر مادرم چون ب مامانم بی احترامی کرده بود الکی اعصابمو داغون کردم بخاطرش 

واقعا هیچکی دیگه بدرد ادم نمیخوره حتی خونواده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بنظرم بچه عزیزترینه  خودش نخواسته بیاد به دنیا شما آوردیش  لطفاً سر تربیتش وقت بزار  ...

سر تربیتش وقت گذاشتم مشکلیم نداره تربیتش بهترین بچه هم بعضی وقتا لجباز میشه و رومخی

بنظرم بچه عزیزترینه  خودش نخواسته بیاد به دنیا شما آوردیش  لطفاً سر تربیتش وقت بزار  ...

مشکل اینه من نمیرم شوهرم ول کن نیست هی میگه بریم و نمیخوام بفهمه با مامانم قهرم

2740
خیلی بدم اومد خصوصا ک بلندشد رفت پیش بابام غرغر کنه حتی بابام اروم بهش گف باشه اشکال نداره بچس کجا ب ...

عزیزم به شوهرت بگو پدر مادرت سنشون بالاست تحمل شیطنت بچه رو ندارن میخای رفت وآمد کم کنی ولی نگو قهر هستید

این ربطی به تربیت نداره بچه ۴ ساله هنوز خیلی کوچیکه

خیلی عادیه بخواد لج کنه غذا نخوره بریزه یا هرچی!!

ادم بزدگ ک نیست

حالاماازترس مادرم نمیتونیم به بچه هاچیزی بگیم ولی اینم درنظرداشته باش حوصله همه دریه حدنیست مادرتون ...

چقدر خوب قدرشو بدونید مامانم چیزی ب بچم نگم بهم میگه پروش کردی بهش رو دادی بچه رو باید یکم ترسوند یه مدت اونقدر بهم فشار اورده بود ک سرش داد میزدم و حتی میزدمش بعد ب خودم اومدم و شرمنده خودم و بچم شدم

2706