2737
2734

خیلی بخاطر خانوادش با من دعوا کرد .

خیلی بهم توهین کرد 

کوچیکم کرد

الان بهش خنثی شدم.

دیگه دلم نمیخواد باهاش خوش بگذرونم خودم با بچم شادم 

اصلا دیگه دلم نمیخواد بغلش کنم 

قبلا دلم لک میزد بغلش کنم

دوس دارم دیر بیاد خونه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
2740

بخودت تلقین نکن عزیزم حرف یک روز ودوروز که نیست شاید۵۰سال دیگه باهم زندگی کردین اون بچه بعدازازدواج میره وشمارویادش نمیاد اگه مردخوبی شده اگه پشیمونه ببخشش و زندگیتوبساز

اگه میشه برای شادی روح مادرنازنینم وداداشم یک صلوات بفرستین🌷🌷🌷

من در این حد نیستم ولی جلو بقیه بهم توهین کرد چند بار میدونه چقد متنفرم از این کار ولی ده بار تکرارش کرد منم نه باش حرف زدمنه هیچی تازه میگه تو ی شب بغل من نمیخوابیدی بغض میکردی یا میگه تو تنهایی غذا نمیخورده بعد بش میگم همش بخاطر رفتارته بهش بر میخوره

یک قاتل درپی کشتن من است،گاهی او را در آینه میبینم:
چرا  وقتی ازش ناراحتی؟

میدونی یه ناراحتی دارم دورنیه ازش‌و ترمیم نشده چون خیای اذیت شدم.هرچند وقت یبار که یادم میفته یهو روی رفتارم اثر میزاره.مثلا صبح پاشده بود سرحال و شاداب بهم گفت عشقم صبح بخیر و بغل و‌‌‌.....بعد من مثل سنگ گفت چرا ناراحتی گفتم نه نیستم و ...رفت سرکار....گاهی اینجوری میشم ...اونم ناراحت میشه....

2706