2733
2734
عنوان

هزینه کراتین مو چنده؟

67 بازدید | 8 پست

من موهام خیلی کم پشت و وز و حالت موج دارن . میخوام همیشه صاف و مرتب باشن چکار کنم؟کراتین کنم؟ موهام بدتر نمیریزن؟ واقعا نمیدونم چکار کنم بااین موها😭😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

توروخدااااااا کراتین نکن

من احمق موهام پرررر بود در حدی که شونه داخلش نمیرفت و موج دار بود به امید این ک صاف بشه تقریبا ۲ سال پیش کراتین کردم از هر کراتین کاری هم می پرسیدم یه نفررررر بهم نگفت ریزش داره همه میگفتن نه باباااا اگه موادش خوب باشه اصلااا ریزش نداره

اما صافیش برای ۱ ماه اول بود بعد اونننن به حدی ریزش گرفتم که به معنای واقعییی دارم کچل میشم خواهش می‌کنم کراتین نکن ک موهات نابوددد میشه در عوض با روش های خونگی موهات رو درمان کن

2731

من پروتئین رو ترجیح میدم سلامت مو رو بالا میبره ابرسانی میکنه ۸۰ درصد هم صافی میده، مثل کراتین شلاقی نمیشه خیلی طبیعی و قشنگه، انگار بدون اینکه کاری انجام داده باشی موهات طبیعی و سالمه، با باد سشوار هم خشک کنی عالی وایمیسه احتیاج به اتو و براشینگ و ... نداره؛ حجم و قد مو برای موادگذاری مهمه و معین کننده قیمته موهای من بلنده تا کمرم، پارسال ۱۲ تومن شد.

جایی در زندگی‌ام می‌ایستم؛ و می‌گویم: این تماما من بود، که دوام آورد، ادامه داد، و رسید!  🌱
توروخدااااااا کراتین نکن من احمق موهام پرررر بود در حدی که شونه داخلش نمیرفت و موج دار بو ...

ممنون عزیز دلم انشالله ریزشت قطع بشع. ماسک اب پیاز با جوشونده رزماری برای قطع ریزش فوق العاده اس بعد از دو سه بار جواب میده حتما انجام بده

خیلی ممنونم گلم پس میرم سراغ پروتئین

جای خوب هم برو‌شاید یکم گرونتر بشه اما موادش مطمئن باشه و روی موی باقی مشتری ها دیده باشی کارشون خوبه، اگه تهرانی بل‌فم، یا مهنازعباسی خوبن

جایی در زندگی‌ام می‌ایستم؛ و می‌گویم: این تماما من بود، که دوام آورد، ادامه داد، و رسید!  🌱
ممنون عزیز دلم انشالله ریزشت قطع بشع. ماسک اب پیاز با جوشونده رزماری برای قطع ریزش فوق العاده اس بعد ...

فداتشم 

اره خیلی شنیدم ولی هنوز امتحان نکردم می خواستم تو این چند روز امتحان کنم حتما،ممنون ازت🫶🏻🩷