2752
2734
عنوان

چرا دیگه شوهرم برام مهم نیست؟ اصلا دیگه مهم نیست چی‌کار میکنه و ....

| مشاهده متن کامل بحث + 691 بازدید | 68 پست
میدونی داری با ساده پیش رفتن زندگی تو نابود میکنی؟ 

چیکار کنم سادم بلد نیستم نمیتونم تظاهر کنم نقش بازی کنم مامانمم سادس یادم نداده با سیاست بود مثه اون  الان وضعم این نبود که

زندگی همچون بادکنکی است در دستان کودکیکه همیشه ترس از ترکیدن آن لذت داشتنش را از بین میبرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چیکار کنم سادم بلد نیستم نمیتونم تظاهر کنم نقش بازی کنم مامانمم سادس یادم نداده با سیاست بود مثه اون ...

برو کانال های زنانه. تو تلگرام کلی کانال هست

ایده و حرفهای زنانگی

خوشبختی با الهام 

2731
اره بخدا من حتی بخاطر اینا نمیزارم بچه بیاد تو زندگیمون حس میکنم بیاد بدتر میشه شرایطم تا وقتی جدا ن ...

منم دقیقه انقدر خاطره بد از زایمان و بعدش دارم که اصلا نمیتونم ب دومی فکر کنم

یادمه میدونست به بچه حساسم ویروس بدی اومده بود که چند ماه بهدش کرونا اومد‌دق دادن منو .هر وقت از راه میرسیدن بچمو بوس میکردن یادمه چقدر ناراحت میشدم 

زنه احمق یبار کاملا سرما خورده بود اصلا صداش بینیش گرفته بود انقدر بچمو هی بوس کرد .دو روز بعدش بچم تب کرو تا یک هفته‌بعد زنگ زد ااا از کجا گرفته منم گفتم خب از ماها گرفتع .‌‌ولی ما در حد عطسه است اون بچه ضعیفه نباید بوسش کنیم‌.....بازم انگار به دیوار میگفتم.‌...

منم دقیقه انقدر خاطره بد از زایمان و بعدش دارم که اصلا نمیتونم ب دومی فکر کنم یادمه میدونست به بچه ...

من هم واسه پسرم موقع زایمان ناراحتی های زیادی پیش اومد. خیلی تلخ و سخت گذشت. با ناراحتی

دیگه هیچ وقت اون دوران برنمیگرده. چون من دیگه حوصله باردارشدن و بچه دارشدن رو ندارم