2733
2739

کدوم بهتره ؟ من ی سال سیتالوپرام ۲۰ مصرف کردم ؛ قطع ک کردم حس کردم استرسم داره برمیگرده دوباره رفتم این دفعه اس سیتالوپرام ۱۰ بهم داد ؛ کدوم اثربخشیش بیشتره ؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
اس سیتالو پرام قوی تره یه چیزی در حد دوبرابر سیتالودرام  بخاطر همین دهش را داده

ممنمن از دکتر داروخانه هم پرسیدم گفت توی فرایند ساخت بیشتر خالص سازی میشه 

خیلی حس خوب و انرژی میده و استرس را کم میکنه

اس سیتالو پرام قوی تره یه چیزی در حد دوبرابر سیتالودرام  بخاطر همین دهش را داده

واقعا ؟ یعنی امید داشته باشم خوب شم دوباره ؟ ی هفته دیگه میشه ی ماه ک میخورم 

ممنمن از دکتر داروخانه هم پرسیدم گفت توی فرایند ساخت بیشتر خالص سازی میشه   خیلی حس خوب و ...

میدونی من دو هفتس ب شدت تو استرس و شوک عصبیم ؛ کاش زودتر اثر کنه یکم اروم شم 😭 تا سیتالوپرام میخوردم عالی بودم 

نمیدونم ولی من اس ۱٠رو هشت ماهه استفاده میکنم وسواسم خیلی خوب شده کم کرد دوباره برگشت ب جاش بقیه قرصا رو کم کرد اینو دوباره زیاد کرد واقعا معجزه

لطفا سر به سرم نذارید من لوسم😢😔🥺
2740
واقعا ؟ یعنی امید داشته باشم خوب شم دوباره ؟ ی هفته دیگه میشه ی ماه ک میخورم 

اره عزیزم

چون قطع کردی یکم طول میکشه 

این دارو های اعصای دو هفته اول باعث میشن استرس بیشتر بشه

بعد یکی دوماه تازه متوجه حال خوب میشی 

اگه تا یکی الی دوماه اور ندیدی بذو عوض کنه و یا دوزت را بیشتر کنه 🥰

نمیدونم ولی من اس ۱٠رو هشت ماهه استفاده میکنم وسواسم خیلی خوب شده کم کرد دوباره برگشت ب جاش بقیه قرص ...

دقیقا منم قرص قبلیم و قطع کرد وسواسم ب شدت برگشت ؛ دوباره رفتم گفتم من حاضرم تا اخر عمرم دارو بخورم فقط ویولس فکریم کم شه 

میدونی من دو هفتس ب شدت تو استرس و شوک عصبیم ؛ کاش زودتر اثر کنه یکم اروم شم 😭 تا سیتالوپرام میخورد ...

این دوز با سیتالوپرام برابری میکنه 

فقط زمان بده اثر کنه 

دو هفته اول کاملا عادیه 

حال روحی بهم میریزه گاهی پرخاشگر میشه ادم 

افمار خودکشی گاهی میان و استرس بیش از حد میره بالا 

زمان بده اوکی میشه

اره عزیزم چون قطع کردی یکم طول میکشه  این دارو های اعصای دو هفته اول باعث میشن استرس بیشتر بش ...

خب اینم از شانس من ک دقیقا همون دو هفته ای ک قرص باعث تشدید استرس میشه من باید چنان شوکی بهم وارد شه ک نتونم خودمو جمع کنم 💔

2706