2752
2734
عنوان

فرق سیتالوپرام با اس سیتالوپرام چیه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 228 بازدید | 25 پست
خب اینم از شانس من ک دقیقا همون دو هفته ای ک قرص باعث تشدید استرس میشه من باید چنان شوکی بهم وارد شه ...

بگردممم 🥲💔

خیلی خودتو سرگرم کن 

هرجور شده ورزش کن (تو خونه یا باشگاه یا پارک) 

فیلم ببین 

هرکاری علاقه داری انحام بده تا فکرت کمتر مشغول شه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بگردممم 🥲💔 خیلی خودتو سرگرم کن  هرجور شده ورزش کن (تو خونه یا باشگاه یا پارک)  فیلم ب ...

کاش فقط بتونم چنان زار بزنم و گریه کنم ک این سنگینی از قلبم بره بیرون 🥲 دارم از پا درمیام ؛ اشکم نمیاد 🥲 دعا کن برام 💔

2731
کاش فقط بتونم چنان زار بزنم و گریه کنم ک این سنگینی از قلبم بره بیرون 🥲 دارم از پا درمیام ؛ اشکم نم ...

من سیتوپرام ۲۰میخوردم حالم خوب بود بخاطر عوارضش خودم قطع کردم دکتر برام اس روپنوشت ولی هنوز شروع نکردم

من سیتوپرام ۲۰میخوردم حالم خوب بود بخاطر عوارضش خودم قطع کردم دکتر برام اس روپنوشت ولی هنوز شروع نکر ...

منم سیتالوپرام ۲۰ ی سال خوردم بعد قطعش استرسام حس کردم داره برمیگرده رفتم دکتر اس سیتالوپرام ۱۰ داد بهم ؛ ی ماه و نیمه میخورم ب نظرم اثرش از سیتالوپرام بیشتره 

منم سیتالوپرام ۲۰ ی سال خوردم بعد قطعش استرسام حس کردم داره برمیگرده رفتم دکتر اس سیتالوپرام ۱۰ داد ...

عوارضش اذیتتون نمیکرد؟من هنوز شروع نکردم.

میگن نخور عوارضش زیاده