2733
2734

اسم بدین بطفا.

شما هم اگه خواستین برام دعا کنین امـروز سونو همه جی خوب باشه و جنسم جور شه🙏

فقط 16 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش زندگی برعکس شروع میشد ...پیر به دنیا میومدیم با یه عشق جوون میشدیمآخرشم یه شب تو بغل مادرمون میمردیم...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
التماس دعا اسمم نهال لطفا برای ازدواج موفقم دعا کن ممنونم🌸

حتما عزیزم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش زندگی برعکس شروع میشد ...پیر به دنیا میومدیم با یه عشق جوون میشدیمآخرشم یه شب تو بغل مادرمون میمردیم...
میشه برا رسیدن ث به ح و ازدواج و خوشبختی شون بخونی 

چشم.

ان شاءالله 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

الهی ک به حق امام زمان همچیت عالی باشه و همونی شه ک میخوای😍

عزیزم میشه واسه تو دلی منم دعا کنی چهارشنبه منم سونو قلب دارم دعا کن نینیم صحیحو سالم بیاد بغلم🥺🥺دعا کن چهارشنبه صدا قلبشو بشنوم🙏♥️♥️

خب بچها منم به ارزوم رسیدم بلخره بیبیم مثبت و باردارشدم(مامان دوتا فرشته کوچولو)ولی خب تو هفته های پایین قبل از شنیدن صدای قلبشون خدا اونارو ازم گرفت🙂ولی ناامید نمیشم اونا بااومدنشو امید زندگی رو ب قلب من اوردن من بازم تلاشمو میکنم شمام برام دعا کنید 🙏♥️♥️🙂

انسیه،برای عزیزانم♥️

الهی همه چی برات عالی پیش بره ایه الکرسی میخونم برات

فقط 31 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
♥️امروز ۲۲ اردیبهشته و من جواب آزمایشم رو گرفتم و فهمیدم یه نی نی تو دلم دارم✨️💖من کی انقدر بزرگ شدم؟!🤍امروز ۹ خرداده ومن برای اولین بار صدای قلبشو شنیدم😇
دانشگاه مد نظرم قبول بشم برات دعا میکنم

ان شاءالله 🌹

1
5
10
15
20
25
30
35
40