2752
2734
عنوان

حاجتمندا میخوام به نیتتون سوره ی حشر بخونم.

| مشاهده متن کامل بحث + 395 بازدید | 111 پست

استارتر راجب اتفاقی که گفتم اینجا لطفا صحبت کنیم اگر موافقید ممنون

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
استارتر راجب اتفاقی که گفتم اینجا لطفا صحبت کنیم اگر موافقید ممنون

بله عزیزم.

بفرمایید

فقط 16 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش زندگی برعکس شروع میشد ...پیر به دنیا میومدیم با یه عشق جوون میشدیمآخرشم یه شب تو بغل مادرمون میمردیم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله عزیزم. بفرمایید

یه کابری دیروز گفت خانمی تو حرم امام رضا گفته بهش ۶۹تایس بخون .من ازاین خانم پرسیدم نگفت ۶۹برای چی؟گفت گفته ولی من متوجه نشدم دقیق.منم رفتم سرچ کردم دیدم ابجد اسم حضرت زینب بود.بعدگفتم تودلم که بذارم تاپیکشو ولی استقبال نشد ودلم گرفت تو دلم ب حضرت زیتب گفتم نشد...بعد گفتم بذار اخرین تلاشمم کنم کلا۱دونه تاپیکم مونده بود که شمااومدی گفتی ۴۰تامیخونی دقیقا بااون۲۹عدد شد ۶۹.چون من قبلش اون قبلی هارو نشمرده بودم.امروزم بعد نماز صبح خواب عجیبی دیدم.ان شاالله حاجت روابشید

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
یه کابری دیروز گفت خانمی تو حرم امام رضا گفته بهش ۶۹تایس بخون .من ازاین خانم پرسیدم نگفت ۶۹برای چی؟گ ...

عزیزم😢😭

اسم دختر منم زینب هست.

به نیت شفاش میخونم.

شما هم دعاش کن.🙏

ان شاءالله صاحب اسمش و امام رضا  (ع) به برکت این دهه ، هم زینب من رو  هم همه ی بیمار ها رو شفا بدن و شما هم حاجت روابشی۰🌹

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش زندگی برعکس شروع میشد ...پیر به دنیا میومدیم با یه عشق جوون میشدیمآخرشم یه شب تو بغل مادرمون میمردیم...
2731
یه کابری دیروز گفت خانمی تو حرم امام رضا گفته بهش ۶۹تایس بخون .من ازاین خانم پرسیدم نگفت ۶۹برای چی؟گ ...

شما هم معلومه دلت پاکه.

برای سالم و صالح بودن پسر تودلیم هم لطفا دعا کن و عاقبت بخیریه بچه هام.🙏

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شما هم معلومه دلت پاکه. برای سالم و صالح بودن پسر تودلیم هم لطفا دعا کن و عاقبت بخیریه بچه هام.🙏

محتاج دعام حتما دعامیکنم چقدر جالب که اسمش زینبه و چقدر عالی الله اکبر.ان شاالله حضرت رقیه زود واسطه بشه شفا پیدا کنه.شماام لطفا وقتی دارید ۴۰تایس رو میخونید منم دعاکنید خیر ببینید

محتاج دعام حتما دعامیکنم چقدر جالب که اسمش زینبه و چقدر عالی الله اکبر.ان شاالله حضرت رقیه زود واسطه ...

حتما عزیزم اگه قابل باشم.😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40