2737
2739
عنوان

من خودمو بی ارزش کردم؟

468 بازدید | 38 پست

بعد یک سال و نیم ارتباط که اصلا نزدیک نبود و دارای خط قرمز بود یک کاتی داشتیم 

بعد چند وقت اومد گفت می‌خوام ببینمت و اینا 

توی این دیدار نمی‌دونم از سر دلتنگی بود یا چی که از خط قرمز هام فاصله گرفتم 

الان تازه دارم میفهمم چه اشتباهی کردم و واقعا پشیمونم 

تموم این مدت نذاشتم اتفاقی بیفته اما الان وا دادم 

واقعا ناراحتم و حس میکنم ارزش خودمو پیش اون پسر پایین آوردم 

علت ناسازگاریش هم همین بود که از خط قرمز های من ناراضی بود 

خلاصه اعصابم بد بهم ریخته 

به نظر شما از دید اون کم ارزش و دم دستی جلوه کردم؟

لطفاً درباره جزئیات نپرسید تا تاپیک به انحراف کشیده نشه و تعطیل نشه.ممنونم

من به دستان خدا خیره شده ام، معجزه خواهد کرد❤️☔

در چ حد بوده؟

زندگیم از وقتی از این رو به اون رو شد که خدا شغل خوبی برام در نظر گرفت 💞یه دختر ۱۹ساله که ماشین خریده و داره خونه هم میخره بهترین جای شهر به کمک خدا .روزشماری میکنم که خونمو بخرم 🥺خدایا زودتر فداتشم مردی که دوست داره عاشقته خیانت نمیکنه می‌دونم خودتو گول میزنی ولی من واقعیت و می‌خوام بدونی برای زنهای خیانت کار هم صدق می‌کنه و اینکه اگه خیانت دیدی مقصر صد درصدی شوهرته نه اون زن اون زن هیچ قولی نداده هیچ عقدنامه ای امضا نکرده بهت وفادار باشه .زنهایی که خیانت رو می‌بخشید اینو بدونید در حق زنها ظلم بزرگی میکنید و به مردا یاد میدید هرچی بشه ما شمارو ترک نمی‌کنیم من شخصا به عنوان یک دختر که اصلا حاضر نیستم وارد زندگی همجنسم بشم حاضرم وارد رابطه شما و شوهرتون بشم تا بفهمید اون هنوزم می‌تونه به شما خیانت بکنه (#نه_به_زن_ضعیف_گول_خورده)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740

خب چون به جزئیات نمیتونیم وارد بشیم، احتمالا بی ارزش کردی... 

دفعه بعدم برا رابطه و کارای دیگه میاد، نه از سر عشق و علاقه

نیازی به عمل ندارم. نیازی به یه من آرایش ندارم، نیازی به پروتز سینه، باسن ندارم. نیازی به فیلر لب ندارم، نیازی به کاشت مژه کالی روباهه😂ندارم، نیازی به تاتو ندارم، نیازی کاشت ابرو ندارم، نیازی به چال چول لپ ندارم، نیازی لنزای رنگ آبی 😐ندارم، توجه به مد ندارم. من خودمو همینجوری دوست دارم. از من با این شکلی که هستم یدونه تو دنیا هست. پس تغییرش نمیدم. دوستت دارم بدن عزیزم. 

گفتی وارد جزییات نشیم.

اگه خیلی خیته، خب شیطون گولت زده

اگرم دست و بغل و ...هرچند گناهه،اما خب سعی کن دیگه با هیچکس تکرار نکنی و ببخشی خودتو در عین حالم فراموش نکنی

انتهـای هـر اوجـی نشسـتن اسـت..!
2706