2752
2734
عنوان

من خودمو بی ارزش کردم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 468 بازدید | 38 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

البته که ارزش دختر به اینا نیست ولی من خودم موافق نیستم !

زندگیم از وقتی از این رو به اون رو شد که خدا شغل خوبی برام در نظر گرفت 💞یه دختر ۱۹ساله که ماشین خریده و داره خونه هم میخره بهترین جای شهر به کمک خدا .روزشماری میکنم که خونمو بخرم 🥺خدایا زودتر فداتشم مردی که دوست داره عاشقته خیانت نمیکنه می‌دونم خودتو گول میزنی ولی من واقعیت و می‌خوام بدونی برای زنهای خیانت کار هم صدق می‌کنه و اینکه اگه خیانت دیدی مقصر صد درصدی شوهرته نه اون زن اون زن هیچ قولی نداده هیچ عقدنامه ای امضا نکرده بهت وفادار باشه .زنهایی که خیانت رو می‌بخشید اینو بدونید در حق زنها ظلم بزرگی میکنید و به مردا یاد میدید هرچی بشه ما شمارو ترک نمی‌کنیم من شخصا به عنوان یک دختر که اصلا حاضر نیستم وارد زندگی همجنسم بشم حاضرم وارد رابطه شما و شوهرتون بشم تا بفهمید اون هنوزم می‌تونه به شما خیانت بکنه (#نه_به_زن_ضعیف_گول_خورده)
ببین صد درصد نمیشه گفت ارزش دختر به این کاراست. ولی گم همیشه سعی کن دست نیافتنی باشی تا خواستنی شی. ...

خیلی زمان می‌گذشت ولی من همه حد و حدود رو حفظ کرده بودم اما این سری اینجوری شد ناراحتم 

من به دستان خدا خیره شده ام، معجزه خواهد کرد❤️☔
2731

خانما بعضی مسائل رو خیلی بزرگ میکنن کلا..

نمی‌دونم به خاطر دین هست،حیایی که داریم هست یا چی 

ولی اکثر پسرا برای ازدواج فقط یه خط قرمز دارن که منظورم میدونین.

الان نریزین سرم که عادی سازی میکنما :/

خودمم خوشم نمیاد خیلی 

انتهـای هـر اوجـی نشسـتن اسـت..!
خیلی زمان می‌گذشت ولی من همه حد و حدود رو حفظ کرده بودم اما این سری اینجوری شد ناراحتم 

اصلا دیگه بهش فکر نکن.زندگی ادامه داره و تو همون دختر پاک همیشگی هستی فقط مغرور باش.غرور خیلییی خوبه توی این زمینه

دیگه اتفاقیه که افتاده خودتو عذاب نده . اونم دوستت داره ایشالا ازدواج کنین

نه اینکه فکر کنین خیلی چیز بدی اتفاق افتاده ولی خب دوست نداشتم خودم 

ممنونم

اصلا دیگه بهش فکر نکن.زندگی ادامه داره و تو همون دختر پاک همیشگی هستی فقط مغرور باش.غرور خیلییی خوبه ...

چطوری رفتار کنیم طرف مقابل غرور رو با خط قرمز داشتن و حیا داشتن و خجالتی بودن و... اشتباه نگیره؟

انتهـای هـر اوجـی نشسـتن اسـت..!
اصلا دیگه بهش فکر نکن.زندگی ادامه داره و تو همون دختر پاک همیشگی هستی فقط مغرور باش.غرور خیلییی خوبه ...

یعنی چجوری غرورم رو حفظ کنم 

راستش بعدش فکر کرد ازش ناراحت شدم ولی من به روی خودم نیاوردم و مثل همیشه عادی رفتار کردم 

نه اینکه فکر کنین خیلی چیز بدی اتفاق افتاده ولی خب دوست نداشتم خودم  ممنونم

فداتشم هرچی بوده بدن خودت و انتخاب خودت بوده . نه به کسی ارتباط داره و نه کسی حق قضاوت داره . تو همچنان باارزشی 

چطوری رفتار کنیم طرف مقابل غرور رو با خط قرمز داشتن و حیا داشتن و خجالتی بودن و... اشتباه نگیره؟

رک باش قوی باش توی حرف زدنت محکم باش.محتاج نباش.وابسته نباش.عاشق هم اگر شدی قلبتو بشکون ولی عقلتو نه.

پسرت همییییشه دخترای قوی و میپرستن.و از دخترای ضعیف و کنار میزارن