2733
2734

دوستان نمونه سوال های گوگل یسری هاشون خیلی سخته ممکنه به اون سختی بیاد اصلا کنکوریه یسری از سوالات دینی و عربیش😢💔

🦋خواهشا لایک نکنید تا وقتی که خودم بخوام مرسییییی🦋

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

فقط نمونه سوال بخون با سوال پرسیدن اینجا بیشتر استرس میگیری 

نگران نباش اینقدر سخت هم نمیدن اگر ۱۲ همی هستی سوالات اره یکم سخته ولی پایه دیگه نه چون پایه های دیگه اولین سالی که نهایی شدن 

بیشتر هم سوالات شبه نهایی دانلود کن 

پارسال عمومیا به نسبت گذشته سخت بود ولی اختصاصیا همینطوری بود

اصلا من کتاب دینی و عربی رو حفظم نمونه سوال از گوگل دانبود کردم یه لحظه سکته زدم اینقدر سخت بود😑😐💔

نه اتفاقا سوالاتش استاندارده و از خود کتابه 

بخدا تو گوگل یه سوالات مفهومی عمیقی از عربی و دینی داده خود امام حسین هم میدید نمیتونست حل کنه😐

فقط نمونه سوال بخون با سوال پرسیدن اینجا بیشتر استرس میگیری  نگران نباش اینقدر سخت هم نمیدن اگ ...

بابا یازدهمم یه سوالایی دانلود کردم از خوده کنکور هم سخت تره شک شدم اصلا😐💔سوالاتش خیلی مفهمومی عمیقههههههه