2737
2734
عنوان

دیشب شوهرم قششنگ منوو شست رو طناب اویز کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 12615 بازدید | 247 پست
توروخدا درست حدس زدی  فقط بهم بگو چطوری🥺

رو خودت کار کن کاری نکن لج بکنه بهت هی باهاش کل کل نکن سعی کن از آرامش استفاده کنی تا بهونه دستش ندی یکاری کن باهات صمیمی بشه گفتی خواهرشو بیشتر از همه دوست داره به ابجیش نزدیک شو سعی کن محبت کنی غر نزنی خواستی تذکر بدی با آرامش نه دعوا سیاست مداری یاد بگیر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وقتی یه مرد چشم پاک باشه عاشق زن و زندگیش باشه هیچ زنی نمیتونه اونو از راه به در کنه عزیزم 

خوب دیگه خودت داری جواب خودتو میدی 

به زور نمیشه کسی رو کنترل کرد 

خودش باید خوب باشه 

این خانم هم حرص بیخود میخوره و دعوا راه میندازه چون بی دلیل باعث سرد شدن زندگی خودش میشه 

رو خودت کار کن کاری نکن لج بکنه بهت هی باهاش کل کل نکن سعی کن از آرامش استفاده کنی تا بهونه دستش ندی ...

اره اگ اخلاق خاهرشو داشتم الان تو دلش جا میشدم خاهرش خیلی سیاسسسسست داره

2731
🤣🤣🤣

انقدر سبک شدم😂😂تازه زنگ زده بود به شوهرم که زود بیا زنت داره منو میکشه😂😂شوهرمم که اومد مادرش رفت پیش صابخونه ام گفت این دختره فلان کرده صابخونه ام هم دستشو گرفت پرتش کرد بیرون گفت برو بیرون بزار زندگیشونو بکنن  بعد  مادرش رفت خونه خواهر شوهرش ،خواهرشوهرش هم ۲۴ ساعت نگه اش نداشت براش بلیط گرفت فرستادش شهرستان😂😂😂

یه دوست داشتم عین خواهرم بود 🥺اسمش دنیا²⁰همشهری آقا امام رضا 😍دلتنگشم ایشالا یه روز از همین روزها یه خبری ازش بهم برسه😮‍💨چشم انتظار خواهر گمشده🥺
شوهره میره حیاط یا خواهرت؟

شوهرش 

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   
2738
جلو خواهرش بد باهام حرف زد  ینی ساکت میموندم

به نظرم اونجا ساکت میبودی.من نمیدونم کی شروع کرده بود ولی ادامه نمیدادی ولی خودتو مظلوم میگرفتی که بفهمه ناراحت شدی.هیچ وقت جلوی کسی حتی خانواده خودت اینجور حرفارو نزن مطمعنا هیچ وقت نمیگه آره تو راست میگی من اشتباه کردم نگاه کردم.یا از خودش دفاع میکنه یا تورو ضایع میکنه.

به نظرم اونجا ساکت میبودی.من نمیدونم کی شروع کرده بود ولی ادامه نمیدادی ولی خودتو مظلوم میگرفتی که ب ...

اره همینم بود واقعا .چون اصلا یا گردن نمیگرفت یا تحقیر و توهین نصیب خدم و خوندام میکرد 

خب خدهرش با ما زندگی میکنه مثل اعصای خانواده

یعنی بچتونم بود جلوش بحث می‌کردید ؟؟؟

بابا زن و شوهر یه چیزاییشون باید خصوصی باشه

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
عزیزم جلوی خواهرش اگه گفتی کار درستی نکردی.مردا جلوی خانوادشون یه غرور خاصی دارن وقتی زنشون اونو کوچ ...

خیر ببینی گلم😘

یه چیزای کلی که رعایتشون واسه خانوما واجبه و سیاسته رو بگو بهمون برات صلوات میفرستم💞

میشه برای خوشبخت شدنم دعا کنی؟
2706