2733
2739
عنوان

نتیجه دو هفته باشگاه رفتنه من+عکس😐😂

| مشاهده متن کامل بحث + 1331 بازدید | 58 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خرما که همیشه میخورم ولی دریق از یه گرم خودم چاق میشم صورتم تکون نمیخوره

عه 🙁

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خدا یکی زن یکی بچه یکی یکی یکی 🥰 نه به تک فرزندی /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
2731
آیا لازمه منم بگم صورتتو آب نکن!!!؟؟؟  بعدشم قند و حذف کنی، چیزایی که ارزش غذایی ندارن و ن ...

اره رعایت میکنم امیدوارم ب نتیجه برسم

عزیزم اگه چیزی گفتم که ناراحت شدی، بگو تا دوباره بگم
برای اینکه شکم کوچیک بشه و یکم س ف ت شه بدن چه ورزشی خوبه بنظرت ؟ میخواستم برم باشگاه 

اول از فیتنس شروع کن 

بعد برو بدنسازی 

اسی بعضی صورتها اصلا اب نمیشن خودتوخسته نکن

ن اولش همچین صکرتم استخوانی بود انقد هله هوله خوردم اینطور شدم

2740
چطوری اصلا شیرینیجات نمیخوری

عادت کردم الان حالم بد میشه اگه بخورم 

جاش قند طبیعی مثل خرما توت مویز انجیر 

میوه استفاده میکنم 

فرزند خوبم😇 امروز برایت اینگونه دعا کردم!خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش💫،بصیرت در قلبش💖،وروزی در زندگیش !امین❤
چطوری اصلا شیرینیجات نمیخوری

اگه میخوای میل به شیرینیجاتت از بین بره روزی ۱۲ تا بادوم درختی پوست بگیر و بخور حتما پوست قهوه ایشو جدا کنی

فرزند خوبم😇 امروز برایت اینگونه دعا کردم!خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش💫،بصیرت در قلبش💖،وروزی در زندگیش !امین❤
اگه میخوای میل به شیرینیجاتت از بین بره روزی ۱۲ تا بادوم درختی پوست بگیر و بخور حتما پوست قهوه ایشو ...

من انقدر شرینیجات دوست دارم نخورم سر درد میگیرم ولی خب قندم لب مرزه سعی میکنم نخورم از این به بعد امتحان میکنم

من انقدر شرینیجات دوست دارم نخورم سر درد میگیرم ولی خب قندم لب مرزه سعی میکنم نخورم از این به بعد ام ...

منم همینطور بودم از شیرینی سیر نمیشدم قندم ۹۷ بود مقاومت به انسولین داشتم 

وقتی حذفش کردم و رفتم پیاده روی خود به خود دیگه ازش خوشم نمیاد 

قندمم شده ۸۰

2706