2733
2734
عنوان

نتیجه دو هفته باشگاه رفتنه من+عکس😐😂

| مشاهده متن کامل بحث + 1339 بازدید | 58 پست
خیلیا میگن لپ داری اینا بدم میاد نمیدونم واقعا یعنی بد میشه جدی

وااا لپ که خیلی قشنگه باور کن دارن بدتو میگن صورتت لاغر شه زرد میشه و بی روح.من تجربه کردم خیلی زشت میشه آدم 

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خدا یکی زن یکی بچه یکی یکی یکی 🥰 نه به تک فرزندی /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برگشت 

بله

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خدا یکی زن یکی بچه یکی یکی یکی 🥰 نه به تک فرزندی /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
2731
چطور لاغر کردی عزیزم

من یکسالو نیمه قندو شکر حذف کردم ۳ ماه رفتم پیاده روی 

کلا غذای سالم میخورم 

سبزیجاتو زیاد استفاده میکنم 

ورمم کامل خوابید 

قدم ۱۶۸ 

وزنم ۶۸ شده بود خیلی زشت شدم 

الان ۶۰ کیلوام 

فرزند خوبم😇 امروز برایت اینگونه دعا کردم!خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش💫،بصیرت در قلبش💖،وروزی در زندگیش !امین❤
اخه من ۱۰ کیلو یا بیشتر لاعر کردم صورتم برگشت ولی نه مثل قبل میخوام برم چربی بزنم

خرما و خیار صورت رو چاق می‌کنه

من یکسالو نیمه قندو شکر حذف کردم ۳ ماه رفتم پیاده روی  کلا غذای سالم میخورم  سبزیجاتو زی ...

همه اینا مربیمون هم گفته بود

منم رعایت میکنم 

امیدوارم مثل شما لاغر کنم

عزیزم اگه چیزی گفتم که ناراحت شدی، بگو تا دوباره بگم