2737
2739
عنوان

خوشگل خانما یه سوال

52 بازدید | 9 پست

سلام  تجربه ها و شنیده ها و دیده هاتون راجع به تزریق چربی به صورت رو میشه بگین ، چقد دوام داره ؟صورتم پره اما گونه ندارم ، دلم میخواد گونهدداشته باشم ، ژل نمیخوام بزنم چون هزینش بیشتر میشه 

منم مثل شما میخوام صورتم پر بشه و گونه در بیارم ولی همه جام پر میشه بجز صورت😑 چندوقته به سرم زده برم کات گونه بزنم ولی میترسم بهم نیاد چون صورتم الانشم اونقدر لاغر نیست ولی زیاد برجسته هم نیست گونه هام

موندم چیکار کنم

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•
منم مثل شما میخوام صورتم پر بشه و گونه در بیارم ولی همه جام پر میشه بجز صورت😑 چندوقته به سرم زده بر ...

من خیالم راحته گونه خالی به همه میاد به شرطی که بقیه صورت رو نزنیم ، فقط از ماندگاریش و بقیه چیزاش مطمین نیستم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من خیالم راحته گونه خالی به همه میاد به شرطی که بقیه صورت رو نزنیم ، فقط از ماندگاریش و بقیه چیزاش م ...

من دوست دارم فقط یه خط محو رو صورتم داشته باشم

الان تعریف شیر خشک و از کاربرای سایت خیلی شنیدم گفتم امروز برم بگیرم اگه نتیجه داد حتما به شماهم میگم

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•
2731
من دوست دارم فقط یه خط محو رو صورتم داشته باشم الان تعریف شیر خشک و از کاربرای سایت خیلی شنیدم گفتم ...

شیر خشک بزرگسال من یه دوره خوردم قبلا خوب بود لپ دراوردم اما جوش ریز زیرپوستی زدم  تا یه ماه طول کشید برن 

شیر خشک بزرگسال من یه دوره خوردم قبلا خوب بود لپ دراوردم اما جوش ریز زیرپوستی زدم  تا یه ماه طو ...

چه مارکی بود که نتیجه گرفتین؟ من برام جوش زیاد مهم نیست چون اب در طول روز زیاد میخورم و کمک میکنه به شفافیت پوست و جلوگیری از جوش فقط میخوام صورتم از این لاغری که هست در بیاد

البته زیادم لاغر نیستم ولی خب سطح صورتم صافه و فقط حین خندیدن گونه هم یذره مشخص میشه ولی دوست دارم در حالت عادی صورتم گونه ش برجسته باشه

و اینکه شیر خشک در روز یک وعده کافیه؟

2738
گین اپ بود فک کنم چن سال پیش بود یادم نیس اما یادمه شکلاتی بود خوشمزه بود 

اها مرسی گلم، امتحان میکنم ببینم چجوریه