2733
2739
عنوان

الان من چیکار کنم 💔+شات

| مشاهده متن کامل بحث + 762 بازدید | 78 پست
😐😂💔💔💔💔  اصلا معلوم نیست قضیه چیه  خودش گرفتنش یا یه قضیه دیگه

ولی من هر با اکسم ک بودم هروقت ناراحتم میکرد یا دروغ میگفت بهم ی بلایی سرش میومد 

بعد میگفتم ببین اینا همه چوب خداست بابت دروغی ک بهم گفتی 

گفتم فکر خیانت ب سرت نزنه ک روز خوش نمیبنی 

خیانت کرد:) 

الانم هروز استوریای کصشر و دپ میذاره

خدایا نمیگم دستمو بگیر عمریست ک گرفته ای رهایم نکن:)🤍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ولی من هر با اکسم ک بودم هروقت ناراحتم میکرد یا دروغ میگفت بهم ی بلایی سرش میومد  بعد میگفتم ب ...

چرا چکش میکنی :)? بره بمیره عوضی     کارما که نمیگذره ...

کاربری دست ²نفره :]
2742
چرا چکش میکنی :)? بره بمیره عوضی     کارما که نمیگذره ...

دلم صاف نمیشه اروم نمیشع میگم مگ من چی کم گذاشتم من احمق عوضی اشغال حتی از بدنمم گذاشتم براش خاک بر سر حرومیش کنن 

من با اون اینطوری بودم فقط من خراب نبودم ک بگم خوب حالا این نه بعدی😓پشیمونم مثه صگ پشیمونم بر همین از همین امروز تصمیم گرفتم دوباره توبه کنم و پاک بشم خدا ببخشع منو🙃

خدایا نمیگم دستمو بگیر عمریست ک گرفته ای رهایم نکن:)🤍
2740
پس رفته پی لیاقتش

هستی بزارم عکسامونو؟

یه دختر به شدت احساسی و عاشق اگه فکر میکنی میتونی در این زمینه کمکم کنی دریغ نکن:) و هرجا حس کردی نیاز داری با یکی حرف بزنی میتونی روی من حساب کنی:)💚🕊 عاشق طراحی امیدوارم یه روزی بزرگترین طراح مد بشم و مزون خودمو بزنم و یه لباس ب تک تکتون میدمم🥹💕
رهام کرده?! تو پیامکش گفته به گوشی دسترسی ندارم بعد اون پیام کلانتری و .... اصلا نمیتونم هضم کنم

با یارو کلا دو ماهه آشنا شدی اس داده فعلا نمیتونم بهت پیام بدم بعد تو نگرانی و میخوای دنبالش راه بیوفتی تو کلانتری؟؟؟ شما دخترای جوون رو نمی تونم درک کنم

دلم صاف نمیشه اروم نمیشع میگم مگ من چی کم گذاشتم من احمق عوضی اشغال حتی از بدنمم گذاشتم براش خاک بر ...

مشکل تو نیست  اونا لیاقت ندارن واقعا   لیاقت !!!!  خداهم میبخشه  

با یارو کلا دو ماهه آشنا شدی اس داده فعلا نمیتونم بهت پیام بدم بعد تو نگرانی و میخوای دنبالش راه بیو ...

😐😐😐😐😐😐😐😐😐 چه ربطی داشت 

😐😐😐😐😐😐😐😐😐 چه ربطی داشت 

همون دیگه ربطش رو نمیدونی..... زن و شوهر 10 سال باهم زندگی میکنند وقتی شوهره نمیخوادش خانمه میره پی کارش.... چطوری در عرض دو ماه آشنا میشین، دل می بندین، جدا میشین، نگران میشین... یه خورده خوددار باشین خوو

2706