2733
2734
عنوان

الان من چیکار کنم 💔+شات

| مشاهده متن کامل بحث + 786 بازدید | 78 پست
سرش جایی گرمه رل منم ینی اکس منم ی هفته سرد بود هرچی میپرسیدم میگف یه مشکلی پیش اومده حالم خوب نیست ...

بمیرم برات🙂💔چه کشیدی   حالم بهم خورد از همچنین ادمی

طرفم اینجوری نبوده ...  سرد نیست باهام ... دیگه ...

کاربری دست ²نفره :]

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چجوری💔

نمیدونم حسم میگه و تجربه ثابت کرده امکان نداره بخواد باهات صحبت کنه و راهی پیدا نکنه مثل اونکه میگن بذار بچه ها باور کنن اسب تکشاخ وجود داره مگه تو باور نکردی ۲۴ ساعت سرش شلوغ بود و وقت نداشت خبری ازت بگیره؟؟🙂❤️‍🩹

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎 
2731
🙂💔😂 واقعا نمیدونم چی بگم    دارم از استرس ...

ببین من اینو نمیتونم ترجمه کنم 

ولی ببین تو این دور و زمونه 

تعداد پسرایی ک انسانن تو کل این ۸۰میلیون پسر ایران تعداد انگشت شماری فقط انسانن و بقیه صگ مطلقن:) این اگ دوست داشته باشه اینطورب رهات نمیکنه شاید میخواد جا پاشو سفت کنه چون هییییچ ادمی تاکید میکنم هییچ ادمی اونقدر شلوغ نیست سرش ک نتونه پنج دیقه گوشیشو برداره 

شاید مثلا ب قول خودش حرفع ای بخواد بره میخواد تو دل بکنی 

هزاران احتمال هست 

خدایا نمیگم دستمو بگیر عمریست ک گرفته ای رهایم نکن:)🤍
نمیدونم حسم میگه و تجربه ثابت کرده امکان نداره بخواد باهات صحبت کنه و راهی پیدا نکنه مثل اونکه میگن ...

نگفته که سرش شلوغه , میگه به گوشی و ...  دسترسی ندارم   اصلا نمیدونم قضیه اش چیه

بمیرم برات🙂💔چه کشیدی   حالم بهم خورد از همچنین ادمی طرفم اینجوری نبوده ...  سرد نیست با ...

خیلی از دخترا قربانی این مدل پسرا شدن با قدرت بکش بسرون طوری ک انگار هیچییی نشده طوری ک انگار پسری نبوده 

پسره رفت زندگی منم اتیش داد 

ولی تخمم نیست از تنها چیزی ک ناراحتم چرا من بودم براش وقتی اون نبود برام

خدایا نمیگم دستمو بگیر عمریست ک گرفته ای رهایم نکن:)🤍
نگفته که سرش شلوغه , میگه به گوشی و ...  دسترسی ندارم   اصلا نمیدونم قضیه اش چیه

خب همین دیگه. حالا امیدوارم اون چیزی که فکر میکنم نباشه و خبری ازش بشه

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎 
اوووه چقدر باشی بوده 

تا دلت بخاد جالبیش اینه دختره ب قران خودم نمیگم همه میگن حتی رفیق صمیمی دختره ک بعد ها با من دوست شد و الان رفیق منم هست گفت سر داری ب اون. بزار قیافمونو بگم

من ۱۷۵ قدمه وزنم ۵۷ ولی لاغرم ولی خب لاغرم لاغر بد نیستم باسن زیاد دارم 😂 رونم پره باشگاه میرفتم کمرم باریکه  ولی اون ۱۶۰ قدشه  وزنشو نمیدونم ولی اونم مث من لاغره و اصلا سینه و باسن نداره 

از نظر هیکل بود قیافمونم

من بینیم کوچیکا و همه میگن عمل کردی  چشای نصبتا درشتی دارم عکس اونو ندارم وگرنه میزاشتم عکس خودمو بخای میزارم 

لبامم درشته ک همه فک میکنن ژل زدم ولی خب زاویه فک ندارم این خیلی رو مخ خودمه 

اون چشاش از من ریز تره دماغش خیلی بزرگه  ک حتی رفیقاش دماغ گنده لغب دادن بهش  لباشم بد نیست زاویه فک خوبی هم داره  موهای کم رشتی داره ولی بلنده موهای من کوتاه و پر و لخته مال اونم لخته  من موهام اونموقعه فیس فریمم رنگ بود😂😂 بعد شد چتری 

بزار ببینم میتونم عکس اونو پیدا کنم بزارم برات عکس خودمم میزارم 

یه دختر به شدت احساسی و عاشق اگه فکر میکنی میتونی در این زمینه کمکم کنی دریغ نکن:) و هرجا حس کردی نیاز داری با یکی حرف بزنی میتونی روی من حساب کنی:)💚🕊 عاشق طراحی امیدوارم یه روزی بزرگترین طراح مد بشم و مزون خودمو بزنم و یه لباس ب تک تکتون میدمم🥹💕
ببین من اینو نمیتونم ترجمه کنم  ولی ببین تو این دور و زمونه  تعداد پسرایی ک انسانن تو کل ...

رهام کرده?! تو پیامکش گفته به گوشی دسترسی ندارم بعد اون پیام کلانتری و ....

اصلا نمیتونم هضم کنم

بمیرم برات🙂💔چه کشیدی   حالم بهم خورد از همچنین ادمی طرفم اینجوری نبوده ...  سرد نیست با ...

خدا نکنه دورت بگردم

چی‌بگم به نظرت مشکلش چیه

نزدیک نیستین از نطر مکانی یا با کسی در ارتباط نیستی از اشناهاش بپرسی

یه دختر به شدت احساسی و عاشق اگه فکر میکنی میتونی در این زمینه کمکم کنی دریغ نکن:) و هرجا حس کردی نیاز داری با یکی حرف بزنی میتونی روی من حساب کنی:)💚🕊 عاشق طراحی امیدوارم یه روزی بزرگترین طراح مد بشم و مزون خودمو بزنم و یه لباس ب تک تکتون میدمم🥹💕
رهام کرده?! تو پیامکش گفته به گوشی دسترسی ندارم بعد اون پیام کلانتری و .... اصلا نمیتونم هضم کنم

کلانتری چرا؟؟؟هین پیامی اصلا چجوری میده کلانتری؟

یکم پیگیری کن مطمئن بشی بعد تصمیم بگیر

واسه برگشتن عشقم و رسیدنمون بهم دعا می کنی خیلیییی اعتقاد دارم به دعاهاتون.لایک کنید یا بهم بگید منم حمد میخونم براتون😍🫂🥺1۴۰۲.۱۲.۲۶   ۷ خرداد روزی بود که تاریخ خیانتشو فهمیدم حتی روزی که منو به اجبار راضی کرد همو ببینیم اون تایم با یکی دیگه بوده روزی که تو پارک... نشستیم ازم قول گرفت تنهاش نذارم دیگه حرفی از تموم شدن نزنم با یکی دیگه بوده.تمام روزایی که من به این فکر میکردم اشتباهمو چجوری جبران کنم اون با یکی دیگه بوده💔🙂معلومه که سرگرم بوده دلتنگ نمیشه که برگرده