2752
2734
عنوان

الان من چیکار کنم 💔+شات

| مشاهده متن کامل بحث + 786 بازدید | 78 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

رهام کرده?! تو پیامکش گفته به گوشی دسترسی ندارم بعد اون پیام کلانتری و .... اصلا نمیتونم هضم کنم

مارموز ترین موجوداتتتتت جهان 

ببخشید اگ گرفته بودنش اگ نمیتونست پیام بده چطور اون پیام کلانتری رو فرستاده بوداز کجامگ تو کلانتری هرکی ب هرکیه ک بیان بگن ی دیقه واستا ب رلم بگم نگران نشه؟ 

خدایا نمیگم دستمو بگیر عمریست ک گرفته ای رهایم نکن:)🤍
2731
خدا نکنه دورت بگردم چی‌بگم به نظرت مشکلش چیه نزدیک نیستین از نطر مکانی یا با کسی در ارتباط نیستی ا ...

🙁🙂❤

مشکلی نداشتیم درواقع خیای برام وقت میزاره واقعا تا حالا چیزی کم نزاشته واسم از هر لحاظ    ۴ ساعت فاصله است ... 

کاربری دست ²نفره :]
😔💔🙂

با اینک خوشم نمیاد کسی ببینتش دیگ تاپیک اخرمو نگا:)

منم یکی از  قربانیای همین پسرام :) 

۶مااااااه اینقدر تمیز دروغ گفت بهم ک هنوزم ک هنوزه پشمام میریزع ک چرا من ی بار شک نکردم:/ اونم منی ک اورتینکر شدیدم

مارموز ترین موجوداتتتتت جهان  ببخشید اگ گرفته بودنش اگ نمیتونست پیام بده چطور اون پیام کلانتری ...

نمیدونم واقعا قضیه چیه   اولش گفته بود خیلی نیاز دارم با کسی الان حرف بزنم و ...

پیامک اخری چی میگه؟  یا گرفتنش از طرف  کلانتری پیام هست  یا بازی خودشه

بابا کلانتری چیه 

چرا ساده این شما مثلا کلانتری میگ ب رلش بگیم اسن تو کلانتریه 

یا پسره تو کلانتری بکه بذارین ب رلم بگم من تو کلامتریم؟ مگ میشههههههههههه اون لحظه ب فکر ادم همه چی میرسع جز اینک خبر بدی چند روز نیستم نگرانم نشی 😕😐

با اینک خوشم نمیاد کسی ببینتش دیگ تاپیک اخرمو نگا:) منم یکی از  قربانیای همین پسرام :)  ...

🙁🙂💔عزیزم  چیزی که گذشت دیگه  ... حالم از هرچی پسره بهم خورد :)ذره ذره اعتمادم دارم نابود میشه

بابا کلانتری چیه  چرا ساده این شما مثلا کلانتری میگ ب رلش بگیم اسن تو کلانتریه  یا پسره ...

😐😂💔💔💔💔  اصلا معلوم نیست قضیه چیه  خودش گرفتنش یا یه قضیه دیگه 

🙁🙂💔عزیزم  چیزی که گذشت دیگه  ... حالم از هرچی پسره بهم خورد :)ذره ذره اعتمادم دارم نابو ...

من قصد نابودی اعتمادتو ندارم قصد روشن کردن عقلت رو دارم 

اعتماد با عقلت ب ادم مطمعن 

نمییگم عقل نداری ب منطورنگیری حرفمو منظورم اینه با احساسات تصمیم نگیر 

این پسرا اصلا مثع ما دخترا نیستن ک ب فکر همه چی باشن 

اونا در لحظه عمل میکنن 

و همون لحظهم تموم میشه براشون حتی ی رابطع

2706