2737
2734
عنوان

الان من چیکار کنم 💔+شات

762 بازدید | 78 پست

رلم از دیشب پیام داده بود هستی صحبت کنیم  الان خیلی نیاز دارم با کسی صحبت کنم ....  منم خوابم برده بود صبح پیاماشو دیدم💔

اخرین پیامکشو دیشب داده

و دیگه تو بقیه پیامرسانا اف شده  لست سین اش دقیقا بعد همون اخرین پیامکش بوده ... هعی  چیکار کنم  یا رلم داره ... ?

کاربری دست ²نفره :]
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
https://s8.uupload.ir/ files/۲۰۲۴۰۴۲۹_۰۹۵۷۳۸_3086.jpg

خطا میده باز نمیکنه

متاهل و متعهد💜✨   - دانشجوی پزشکی ام . کمک کنکوری خواستی خوشحال میشم کمکت کنم  - و من قله رویاهایم را فتح کردم و پیش به سوی قله بعدی!🌝🌱 - الحمدالله رب العالمین😍❤
2740

این زمین تا اسمون با چیزی ک گفتی فرق داره...

یه دختر به شدت احساسی و عاشق اگه فکر میکنی میتونی در این زمینه کمکم کنی دریغ نکن:) و هرجا حس کردی نیاز داری با یکی حرف بزنی میتونی روی من حساب کنی:)💚🕊 عاشق طراحی امیدوارم یه روزی بزرگترین طراح مد بشم و مزون خودمو بزنم و یه لباس ب تک تکتون میدمم🥹💕

بهش زنگ زوی؟

بمانم بمانی ببینند بمیرند🤍🧿•                                      تویی تنها ساکن قلب این دختر ؛🤍.           تو نوری هستی که قلبمو گرم نگه داشتی❤️‍🔥.https://www.ninisite.com/discussion/topic/13582698/%d8%af%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d9%86-%d8%b9%d8%a7%d8%b4%d9%82%d8%a7%d9%86%d9%87-%da%a9%d9%88%d8%aa%d8%a7%d9%87?postId=338050990 اگه داستان کوتاه عاشقونه دوس داری بیا تو تاپیکم

چی بگم چرا دلیلشو نگفته کجا هست که به گوشی نمیتونه دسترسی داشته باشه

اگر روزی ازم بپرسن چه آدمایی رو بیشتر دوس داری، میگم اون‌هایی که توی زندگی بیشتر از همه رنج کشیدن. رنج! نه به منزله غم. که غم هم میتونه شکلی از رنج باشه. رنجی که به معنی رشد و رسیدن به نورِ امید وسط تاریک ترین روزهای زندگیشون باشه. اون آدم‌ها شاید زیاد کتاب نخونده باشن. شاید سواد زیادی نداشته باشن. شاید پولدار نباشن. ولی عمیقن. انسان های عمیق رو دوس دارم. اینکه حتی با سکوتشون هم حرف های زیادی دارن. اگه یه روزی ازم بپرسن چه آدمایی رو بیشتر دوس داری، میگم اون آدمایی که با رنج قد کشیدن ...
2706