2733
2739
عنوان

شما روز معلم چی کادو میبردین

250 بازدید | 26 پست

نمیدونم مامانم چرا گیر داده بود به قندون تا اسم روز معلم میومد سریع کادو پیچ میکرد و میداد دستم😂

البته کادو برای باقی فامیلم فقط پتو اونم از نوع پلنگی و ساعت 😂😂😂

ادب ، جذاب ترین،کاریزماتیک ترین و مترقی ترین ویژگی یک انسانه👌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😂😂😂😂😂

منم فقد جعبه کیک میبردم😁😁اخه یکی دوتا نبودن با ی تیر ۷..۸ نشون میزدم😂

قشنگای مننننن😭💔میشه دعا کنید منو حامد بهم برسیم عقد کنیم و دست تو دست هم بریم پابوس امام رضا بگمممم نگااا اخرش رسوندیمون بهم 😭😭😭💔نگا اخر سر قولم موندم اومدم ب کبوترات گندم بدمممم 😭💔بابا رضا جونمممم من حامدو از تو میخوام دست رد ب سینم نزن دورت بگردم
2742

منم ظرف میبردم بیشترهم پارچ لیوان   اماخودم توابتدایی ظروف مسی میدادم دگه ازکلاس ششم پارسیان وامسالم پول دادم که مدیرخودشون کادوتهیه کنن

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 

تو دوره ی ما از این قرطی بازی ها نبود هر کی هر چی میخواست میبرد من خودم گل یا روسری یا شال میبردم

دختر خواهرم به پیشنهاد من یه ماگ حرارتی با یه دسته گل میبره

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی.......                                                                      اگه توی یه کشوری درامدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغزِ خالیشون.......                                                            ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن.....                                                                                     🌨️ من یه اسفندی ام 💫 مغرور ، جذاب ، لجباز 💫🌨️
😂😂😂😂😂 منم فقد جعبه کیک میبردم😁😁اخه یکی دوتا نبودن با ی تیر ۷..۸ نشون میزدم😂

وای ما اونم خودمون درست میکردیم😂😂😂نسل سمی بودیم

2740
منم ظرف میبردم بیشترهم پارچ لیوان   اماخودم توابتدایی ظروف مسی میدادم دگه ازکلاس ششم پارسی ...

چه خوب😍😍😍دستت دردنکنه

تو دوره ی ما از این قرطی بازی ها نبود هر کی هر چی میخواست میبرد من خودم گل یا روسری یا شال میبردم د ...

تازه الان من شنیدم کلی پول جمع میکنن و جشن و ....

وای ما اونم خودمون درست میکردیم😂😂😂نسل سمی بودیم

🤣🤣🤣

قشنگای مننننن😭💔میشه دعا کنید منو حامد بهم برسیم عقد کنیم و دست تو دست هم بریم پابوس امام رضا بگمممم نگااا اخرش رسوندیمون بهم 😭😭😭💔نگا اخر سر قولم موندم اومدم ب کبوترات گندم بدمممم 😭💔بابا رضا جونمممم من حامدو از تو میخوام دست رد ب سینم نزن دورت بگردم
2706