2752
2734
عنوان

شما روز معلم چی کادو میبردین

| مشاهده متن کامل بحث + 265 بازدید | 26 پست

دوم ابتدایی یه جا میوه ای بردم 

بعد اون دیگه هیچی

آره یه زمانی همون بچه ی مردم بودم (ببچاره دختر خاله م🤣) الان هم همون مادر بقیه ی بچه ها هستم 😌هر کس به اندازه ی سطح شعور و شخصیت خودش صحبت میکنه ،کلماتی که از زبان جاری میشن نشانگر شخصیت شماست پس قبل صحبت کردن کمی تأمل کنید
چه خوب😍😍😍دستت دردنکنه

خواهش اماهمیشه فکرمیکنم چراپارچ لیوان میبردم مثلاقابلمه یاساعت یا بشقاب کادونمیبردم😃😃

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تازه الان من شنیدم کلی پول جمع میکنن و جشن و ....

آره خواهرم میگه مامانا گفتن بیایید پول جمع کنیم سکه بخریم 😐 با کیک و گل

میگه منم گفتم من تنها میخرم طرف کلا ۶ تومن حقوق میگیره اونوقت من براش سکه ی ده تومنی بخرم؟

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحمل کابوسی به نام زندگی .......                                                               اگه توی یه کشوری درآمدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ،،،، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون ......                                                       ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،،،، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان ، اگه دوسمون داری           زیاد ناز نکن ......                                                                      💫 من یه اسفندی ام 🌨️ مغرور ، جذاب ، لجباز 💫
من یادمه یک سال مامانم و چند تا مامان دیگه پول جمع کرد برا روز معلم کادو فکر کنم پارسیان گرفتن و تک ...

عزیزم چه خوب😍

ادب ، جذاب ترین،کاریزماتیک ترین و مترقی ترین ویژگی یک انسانه👌
2731

هیچی نمیبردیم مگه اینکه کسی یه معلم رو خیلی دوست داشت گل یا کادو می‌برد من یکی از معلما رو دوست داشتم براش یه شاخه رز بردم. 

مدیر و ناظم و... شیرینی می‌گرفتن پخش میکردن توی کلاسا اون روزم حالت اردو داشتیم تو مدرسه

من خودم معلمم  خواهش میکنم شرمندم نکنین  

حالا بچه ها که بهشون گفتم با تاکید که اگه میخوان کیکی چیزی بخرن واسه شادی خودشون ایراد نداره ولی هدیه به هیچ عنوان قبول نمیکنم . منتها ته دلم دوس دارم خانواده و آشناهامون یه تبریک حتی در حد پیامک بهم بدن ولی هیچ وقت به جز خواهرم و مامانم کسی بهم تبریک نگفته تا حالا ... خانواده شوهرم که اصلا هیچی 

تو پیش دبستانی مامانها گفتن پول جمع کنیم من گفتم خودم میگیرم اونایی که پول میخواستن الان واسم قیافه میگیرن 

آخه عید هم پول جمع کردن بدن معلم من ۵۰۰ دادم ولی اسمم تو لیست نبود😐

بی بی هم نشدیم .........  شازده و مش قربون بخاطرمون جنگ کنن 🤧😅

والا دوره ماهرکی هرچی دستش میرسید میبرد...من یادمه یبار یه گلدون که همسایمون برام خریده بود دادم واسه معلممم....جوراب پارازین مشکی ...گل های سرخیابون...قندون.....معلم هامونم همه کادوهارو باذوق بازمیکردن تاهیچ بچه ای خجالت نکشه...

من خودم معلمم   خواهش میکنم شرمندم نکنین     حالا بچه ها که بهشون گفتم با تاکید که ...

ایرادی نداره 

من از همین تریبون روز معلمو بهت تبریک میگم و ان شاءالله بهترینها نصیبت خانم معلم💚

والا دوره ماهرکی هرچی دستش میرسید میبرد...من یادمه یبار یه گلدون که همسایمون برام خریده بود دادم واس ...

اخ جوراب پارازینو یادم نبود😂

اره دقیقا خیلیم اون روز کیف داشت

عیب نداره همینکه درس میخوندیم براشون کافی بود😂

بدبختی اینجاست که درس هم نمیخوندم🤣

آره یه زمانی همون بچه ی مردم بودم (ببچاره دختر خاله م🤣) الان هم همون مادر بقیه ی بچه ها هستم 😌هر کس به اندازه ی سطح شعور و شخصیت خودش صحبت میکنه ،کلماتی که از زبان جاری میشن نشانگر شخصیت شماست پس قبل صحبت کردن کمی تأمل کنید