2737
2739
عنوان

اخلاق شوهرم 😔 حق با منه یا اون؟

441 بازدید | 23 پست

من با هر کی مخالفت کنم صاف میره هی به اون طرف بها میده،مثلا اگه بگم مادرت فلان میره میاد قربون صدقه مادرش میره و براش کادو میخره ،حالا میگیم مادرش فرق داره 

ولی الان چند روزه داداش من بی علت باهام تو قیافه کم محلی میکنه بعد شوهرم هی لی لی به لالاش میزاره ، دیشب بدون خبر داداشم ساعت ۱۱ شب با شوهرم اومد خونه ما نکرده بود یه پیام بده که من دارم میام خونتون مثلا خواسته بود به من کم محلی کنه ، بعد تمام دیشب ۱ کلمه با من حرف نزد  ، اونوقت شوهرم هی رفت و اومد باهاش گفت خندید هی ازش پذیرایی کرد 

میتونست ۱ کلمه بپرسه چرا با خواهرت سرسنگینی، یا اصلا مشکل چیه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
به مهمون بی محلی کنه چون شما قهرین؟؟به نظرم که خیلی هم خوب برخورد کرده.تو کار خانوادگیتونم دخالت نکر ...

گفتم بی محلی کنه ؟ در حالت عادی وقتی داداشم میاد اتفاقا همش بی محلی میکنه امام وقتی ببینه داداشم با من سر سنگینه همش میچسبه به اون

2740
پس مشکل داره 🤦

حتی دیشب بهش گفتم وسط خندیدناتون یه کلمه هم با من حرف میزدی یا از داداشم میپرسیدی مشکلی بین تو و خواهرت هست باز اصلا به روی خودش نیاورد

2706