2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
نه ..کجا سرکتاب پیدا کردی راسته؟سنگینی وقتیه که اون طرف داره برات باز میکنه سنگینیش برای اونه نه تو ...

نمی‌دونم راسته یا نه.ولی دوستام که زنگ زده بودن می‌گفتن راسته

می‌دونی حدود۱۷-۱۸روز پیش واسم سرکتاب باز کردن و دع ا دادن میخواستم مجدد پیش یه نفر دیگه سرکتاب باز کنم و پیش یه نفر دیگه ف ال قهوه بگیرم

ترسیدم که سنگینی بیوفته رو خودم و کارم!

نمی‌دونم راسته یا نه.ولی دوستام که زنگ زده بودن می‌گفتن راسته می‌دونی حدود۱۷-۱۸روز پیش واسم سرکتاب ...

به نظرم با همون که دعا داده سرکتاب و باز کن فا ل قهوه چیزی نیست بزار باز کنن برات ..چه قد پول دعاهات شد؟منو بگو میگردم سرکتابی گیرم نمیاد همه دارن برای خودشون ☹️

به نظرم با همون که دعا داده سرکتاب و باز کن فا ل قهوه چیزی نیست بزار باز کنن برات ..چه قد پول دعاهات ...

از زمانی که دعا و طلسمایی که برام نوشته بودن  رو پیدا کردم تا الان نزدیک ۸میلیون پیش ۳-۴تا دعا نویس هزینه کردم و هنوز نتیجه نگرفتم

نمی‌دونم راسته یا نه.ولی دوستام که زنگ زده بودن می‌گفتن راسته می‌دونی حدود۱۷-۱۸روز پیش واسم سرکتاب ...

تقویم ایام قمر در عقرب سال ۱۴۰۳  

از این ۲ تا عکس یکیش واقعا قمر در عقربه اما بر احتیاطایام هر دو عکس مد نظر قرار گرفته بشه ۴_۵ روزه 

و میتونی از فردا شروع کنی ( اولین روزی که میخوای بخونی اون روز نباید روز قمر در عقرب باشه و پریود هم نباش " بقیه ی روزها مهم نیست روز قمر در عقرب باشه یا پریود باشی

از زمانی که دعا و طلسمایی که برام نوشته بودن  رو پیدا کردم تا الان نزدیک ۸میلیون پیش ۳-۴تا دعا ...

تو تاپیکای گذشته ، نوشته بودی نمیدونم کیه اگه میدونستم کی دعا گرفته میرفتم موهاشو دونه دونه میکندم 

الآن چطور تونستی بفهنی کی واست جادو میگرفته ؟ ( یعنی اگر ۱۰۰ درصدی مطمئنی در دعای علقمه به عن ذکری که رسیدی اون رو نفرین کن مثلا بگو مریم زاده ی کبری یا اکبر زاده ی معصومه ولی اگه از دشمن مطمئن نیستی ( یا مثلا ۹۹ درصدی مطمئن سدی ۱ درصد نه اسم نبر فقط بگو خدایا کس یا کسانی که تو میدونی و من نمیدونم بعدش بقیه ی دعای علقمه رو بخون بعد دعای معراج 

تو تاپیکای گذشته ، نوشته بودی نمیدونم کیه اگه میدونستم کی دع ا گرفته میرفتم موهاشو دونه دونه میکندم&n ...

نمی‌شناسم ولی طل*سما رو بابام از تو خاک که ۳۰-۴۰سانت زیرخاک بود بیرون آورد و خودم با چشمای خودم دیدم.الان عکسشو هم دارم ولی تو فلشه دست دایینه 

دوستام میگن یه خانمه هست ف*ال قهوه و ت اروت میگیره و میگه که چه کسی طل*سم کرده و دع*ا گرفته