2752
2734
عنوان

دیگه نمیخام اصلا ازدواج کنم

450 بازدید | 19 پست

دلم از روزگار سیاهه . یکیم دوست داشتم که نشد 

سنمم کم نیست 

توی سن پایین هم شکست ازدواج داشتم واسه همین به تموم کم سن ها توصیه میکنم زود ازدواج نکنید

اون موقع که داغ بودم برای ازدواج مورد خوب نبود 

الانم دیگه فرقی برام نداره 

این دنیا به من چه ها نکرد 

دیگه هم ازدواج برام جذابیت نداره 

چه آرزوهایی که بر باد رفت . اینکه مادر بشم . شوهر و زندگی خوب داشته باشم نشد نشد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چند سالتونه؟

عزیزم کاربری دست دو نفر هست..✌️..درواقع میشه گفت چند نفر😂 😑اخه به هرکس گفتم همچین سایتی هس میشه از بقیه کمک گرفت اوناهم اینجا با کاربری من سوالات ومشکلاتشون بیان کردن🫠🙂ناگفته نماند چندین بار هم تعلیق شده😶🫣
۳۲

الهی هنوز سنی نداری که

عزیزم کاربری دست دو نفر هست..✌️..درواقع میشه گفت چند نفر😂 😑اخه به هرکس گفتم همچین سایتی هس میشه از بقیه کمک گرفت اوناهم اینجا با کاربری من سوالات ومشکلاتشون بیان کردن🫠🙂ناگفته نماند چندین بار هم تعلیق شده😶🫣
نه دیگه دیر شد زیادم منتظر موندم درست شه نشد

ن دیر نیس بخدا مردم تازه الان فکر ازدواج میوفتن شما میگی دیره؟

اگر اینجوری فکر کنی ودس رو دس بزاری چند سال دین واقعا دیر میشه