2737
2734
عنوان

آزمایش بتا

123 بازدید | 23 پست

سلام دوستان من سه تا بیبی چک زدم الان روز چهارم یا پنجمه که از موعدم گذشته هر سه تاش زیر 5 دقیقه سریع هاله خیلی کمرنگ انداخت 

البته بگم بازم من سقط داشتم چهار ماه پیش دی ماه سال پیش سقط کردم سقطمم بی مورد بود از نظر دکتر سقط فراموش شده بود بعد اون سیکلم 22 روزه مرتب سه ماهه 22 روزست این ماه عقب افتاده آزمایش دادم عددش منو به شک انداخته حالا کساییه که دوست دارن نظرشون رو بگن🥲خیلی مطمئن بودم که حاملم😓 ممکنه بیشتر بشه عددش؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
2740

🥲غم انگیز ترین حس دنیاست 🥲وقتی فکر میکنی حامله ای و با آزمایش منفی روبرو میشی 

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۲.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰من قول تورو از امام رضا گرفتم عزیز مادر۱۴۰۳.۲.۱۳😊میدونم دست خالی از حرمش برنمیگردم🙏
امکانش هست بیشتر بشه ؟ آخه من از هر کسی دیدم منفیه ۱ یا زیر ۱ بوده 

عدد نزده محدوده چند تا چند باید باشه ؟

زیر ۱۰ منفی فکر کنم 

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۲.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰من قول تورو از امام رضا گرفتم عزیز مادر۱۴۰۳.۲.۱۳😊میدونم دست خالی از حرمش برنمیگردم🙏
دقیقا 🙂 اونم برای منی که منتظرم بشم چون بچه ندارم و اولی سقط شد😓

برای منم خیلی سخت بود وقتی با ذوق رفتم نگاه کردم به برگه آزمایش 🥲تمام بدنم یخ کرده بود ولی منفی بود

خدابزرگه نوبت دل ما هم میرسه عزیزم😊

چرا زده بود زیر 5 منفی 

خب پس منفیه دیگه 

بهش فکر نکن

2706