2733
2734
عنوان

آزمایش بتا

| مشاهده متن کامل بحث + 124 بازدید | 23 پست
برای منم خیلی سخت بود وقتی با ذوق رفتم نگاه کردم به برگه آزمایش 🥲تمام بدنم یخ کرده بود ولی منفی بود ...

هعی خواهر دیگه امیدی ندارم خیلی سخت داره بهم میگذره خسته شدم واقعاً 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

انشالله به زودی آزمایش مثبت میزاری .منم تگ کن باشه 

ان شاالله 

برام دعا کنین خیلی منتظرم هم من هم شوهرم 

اونم بنده خدا خیلی ناراحته ولی میدونین که مردا زیاد نشون نمیدن😓اما زناشون که متوجه میشن 

2731
هعی خواهر دیگه امیدی ندارم خیلی سخت داره بهم میگذره خسته شدم واقعاً 

این حرفو نزن ما خدا رو داریم 🥲

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۲.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰من قول تورو از امام رضا گرفتم عزیز مادر۱۴۰۳.۲.۱۳😊میدونم دست خالی از حرمش برنمیگردم🙏
پس قرص بخورم عادت بشم دیگه

نه چیزی نخور فقط منتظر بمون تا بشی 

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۲.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰من قول تورو از امام رضا گرفتم عزیز مادر۱۴۰۳.۲.۱۳😊میدونم دست خالی از حرمش برنمیگردم🙏