2737
2734

هر سال میکاره همهمه میر خرابش میکنن و میخورن بچه ها میرن توش و خرابش میکنن 

چ ایه قرانی سوره ای بنویسم بزارم توش ک کی نره فقطططط قرانی میخوام   

این کاربری دست سه تا  دوسته نازی ، نفسی  و زهرا بانو ،،،،،،،،،،هربژی کورد 😍🥰💚شمایی ک امضامو میخونی میشه میشه ی "الله اکبر " بگی ب نیت خوشبختیم 🙏🌱🌹خداجونم شکرت ب خاطر همه چی 🙏❤ راضیم ب رضای تو یا الله ❤
بنظرم نخوداتون بیشتر از آیه قرآنی ب نگهبان نیاز داره

عزیزم نگهبانی نمیتونیم کسی نیست و از خونه خودمون دوره 

این کاربری دست سه تا  دوسته نازی ، نفسی  و زهرا بانو ،،،،،،،،،،هربژی کورد 😍🥰💚شمایی ک امضامو میخونی میشه میشه ی "الله اکبر " بگی ب نیت خوشبختیم 🙏🌱🌹خداجونم شکرت ب خاطر همه چی 🙏❤ راضیم ب رضای تو یا الله ❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

فحش فقط جوابه 

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 
من براهمه چیز ایت الکرسی میخونم    

عه منم میخونم 😄

آیه قرانی مگه از نخود محافظت میکنه؟🤦

اره عزیزم قران خدا درمان همه چیزه 

2740

خب دورش یه پنس بکشید خب 

بعد برید به ننه بابای بچه ها تذکر بدین یکم دعوا و قشقرق راه بندازید ردیف میشه 

🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
اره عزیزم قران خدا درمان همه چیزه 

خدا که قطعا درمان همه چیزه و‌کتابش قران هم ارامش جسم و روح .ولی توقع محافظت از زمین کشاورزی رو دارید جالبه.فنس بکشید عقلانی تره

حوصله ندارم  
خب دورش یه پنس بکشید خب  بعد برید به ننه بابای بچه ها تذکر بدین یکم دعوا و قشقرق راه بندازید ر ...

عزیزم هزینه پنس نداریم ک 

دعوا فایده نداره برا خودمون شر میشه 

عزیزم هزینه پنس نداریم ک  دعوا فایده نداره برا خودمون شر میشه

درسته حالا قران جوابه من خودم اصلا منکر نیستم ولی مثلا جلو بچه بی عقل نمیتننه بگیره که شما برید تذکر بدین حالا با ملایمت یا گلایگی یا هر چی بعدم دعا کنید که خدا به مادر پدرشون وجدان بده نذارن خراب کنه 

خلاصه عقل و قران باهم جلو ببرید 

اول حرکت بعد توکل

🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
2706