2737
2739

خیلی حالم بده 

دوستان من لیسانس اولم گرفتم کار گیرم نیمد

حالا برا اینکه توخونه بیکار نباشم یه لیسانس دوم رشته های پیام نور ترم دوم ثبت نام کردم 

خیلی برام سخته حجم کتاب زیاده اصلا نمیشه خوند 

برا همین خیلی کم خواب شدم واز شدت نگرانی خواب از چشم هام پریده... چیکار کنم 

🔵درخواست دوستی آقایون 🔵 = رد  .   ★🌙  .  •  °      •      ‌. ★🌙   •     ★    .   .    ★     •   .   ★     .   •   °    ★    .  ★    °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙  .   ★   .   .   •    ★  .  
زیاد به خودت سخت نگیر  کلاسای شما مجازی نشده؟  الان کلاسای من همش مجازیه جز یکیش

نه عزيزم همش حضوری 

دیروز 2تا میان ترم داشتم با یه استاد سخت گیر که اصلا نمره نمیده 

یکیش درحد 2از 8هم نمیگیرم

ولی اون یکی شکر خدا کمی بهتر بود 

خیلی ناراحتم اصلا خواب به چشم هام نمیاد خیلی استرس دارم... 

🔵درخواست دوستی آقایون 🔵 = رد  .   ★🌙  .  •  °      •      ‌. ★🌙   •     ★    .   .    ★     •   .   ★     .   •   °    ★    .  ★    °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙  .   ★   .   .   •    ★  .  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه عزيزم همش حضوری  دیروز 2تا میان ترم داشتم با یه استاد سخت گیر که اصلا نمره نمیده  یکی ...

ترم چندی؟ 

منم پیام نورم دو ترم مونده تموم کنم 

زیاد سخت نگرفتم ب خودم

با نمره معمولی پاس میکنم درسارو 

اگه دیدی ی درس رو هیچ جوره نمیتونی پاس کنی پایان ترمشو شرکت نکن حذف میشه اون درس برات

2742
نه عزيزم همش حضوری  دیروز 2تا میان ترم داشتم با یه استاد سخت گیر که اصلا نمره نمیده  یکی ...

و اینکه گاهی اوقات میبینی استاد سخت امتحان میگیره ولی موقع نمره دادن نمره بیشتری میده

و اینکه گاهی اوقات میبینی استاد سخت امتحان میگیره ولی موقع نمره دادن نمره بیشتری میده

عزیز این استاده اصلا دست به نمرش خوب نیست