2733
2739

به زندگی ما حسودی می‌بره 

اگر چیزی بخریم کاملا واضحه که زیاد خوشحال نیست چون اون پسرش نداره اینو 

ولی اگه اونو برادر شوهرم بخره آنقدر خوشحال میشه کل محل رو شیرینی میده 

کلا عشق و علاقه ای که به اون پسرش داره خیلی خیلی عجیبه!!! این فقط ی مثال بود 

بقیه بچه ها رو خیلی معمولی دوست داره ولی اونو میپرستههه 

بین من و جاریم. فرق نمیزاره 

حرف بدی هم نمیزنه که با حرف بگم عه نگا کن مامانت چی گفت 

فقط از طرز نگاهش بعضی حرفاش لحن حرف زدنش متوجه قضیبه میشم 

و اینکه اصلا عروس دوست نیست 

ولی آنقدر پز دخترشو میده 

تا به حال هیچ جا تعریفمونو نکرده 

هی دلم پره ....

بگید من حساسم یا حق دارم؟

به امید خدا در تکاپوی تبدیل شدن به بهترین خودم در هر بعدی از زندگیم هستم ✨💖 در حال نوشتن اهدافمم و نظم دادن به برنامه ریزی هام ✨ من آدم با اراده و اکتیوی هستم که سراسر عشق زندگی دارم💖✨خدایا مسجود درگاهت هستم ، داده ات نعمت نداده ات حکمت ، بخاطر همه ی نعمت های داده و نداده ات صد هزار مرتبه شکرت 🙏✨

مگه مهمه😐زندگیتو بکن بابا

همیشه مادرا بین بچه هاشون فرق میذارن

تو یک زنی ^_^..! زیبا باش! لباس خوب بپوش! ورزش کن! مواظب هیکل و اندامت باش! هر سنی که داری خوب و زیبا بگرد! همیشه بوی عطر بده! مطالعه کن و آگاهی ات را بالا ببر... خودت را به صرف قهوه ای یا چایی در یک خلوت دنج مهمان کن! برای خودت گاهی هدیه ای بخر! وقتی به خودت و روحت احترام میگذاری احساس سربلندی میکنی آنوقت دیگر از تنهایی به دیگران پناه نمیبری و اگر قرار است انتخاب کنی کمتر به اشتباه اعتماد میکنی یادت باشد .."برای یک زن عزت نفس غوغا میکند"          

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مورد اینجوری زیااااد اطرافم دیدم 😒متاسفانه درست بشو هم نیستن 🤌🏻

دقیقا 

گاهی میگم بزار نفرینش کنم بمیره 

چون رفتارش خییییلی تو مخمه 

باز دوباره میگم لعنت به شیطون

به امید خدا در تکاپوی تبدیل شدن به بهترین خودم در هر بعدی از زندگیم هستم ✨💖 در حال نوشتن اهدافمم و نظم دادن به برنامه ریزی هام ✨ من آدم با اراده و اکتیوی هستم که سراسر عشق زندگی دارم💖✨خدایا مسجود درگاهت هستم ، داده ات نعمت نداده ات حکمت ، بخاطر همه ی نعمت های داده و نداده ات صد هزار مرتبه شکرت 🙏✨

مال منم عین توهه برادرشوهر بزرگ و خواهرشوهرمو میپرسته با ما خیلی حال نمیکنه 

اما درعوض بار منت کشیدناش و نازکشیدناش و عاطفیشم رو دوشمون نیس 

همونا که نور چشمشن بهش محبتم کننن

خود شوهرم خیلی اهل بروز نیست 

لطفا لایک نکنید ممنونم .

مادر شوهر منم همینه بین عروسا هم فرق می‌ذاره ولی من اعتقاد دارم به زندگی ما کاری نداشته باشه هر کس رو میخواد بیشتر دوسداشته باشه برام مهم نیست

می‌خوام این کاربری جایی باشه که بیام از موفقیت هام، رسیدنم به هدفام و خوب شدن حالم بگم. فقط از کاهش وزن و رسیدن به اندام دلخواهم و خوب کردن حالم و روحیم و در کل چیزای خوب تو تاپیکام میگم😍
مگه مهمه😐زندگیتو بکن بابا همیشه مادرا بین بچه هاشون فرق میذارن

واقعا؟! یعنی الکی حساسم؟؟

حق داری ولی فقط اینطوری خودتو پیر میکنی ازشون فاصله بگیر و زندگی خودتو داشته باش انگار ی غریبه ان ب ...

چیکار کنم دست خودم نیست 

مال منم عین توهه برادرشوهر بزرگ و خواهرشوهرمو میپرسته با ما خیلی حال نمیکنه  اما درعوض بار منت ...

متاسفانه شوهر من همه جوره هم دوستش داره 

مادر شوهر من مریضه 

میگه بهترین ها برای اون باشن 

وقتی بدونه جای اون خوب نیست 

غذای بد درست می‌کنه ....

در کل زلیخاست

خدا لعنتشون کنه. من برادرشوهر ندارم اما دوتا خواهر شوهرم از حسودی دارن جر میخورن پدر و مادرشونو پر میکنن به زندگیمون لطمه میزنن. خدا بزنتشون. دوتا گرگ بیابون. قط ارتباط کردم دوسال بود بعد نتونستن دوام بیارن اومدن ببینن چی دارم وندارم باز رفتو آمد انداختن اما باز بهم زدن خودشون منم دیگه هیچوقت نمیرم اگه بتونم و بذارن. مادرشوهر و پدرشوهرمم از اونا بدتر دوس دارن مارو بخورن تموم کنن من هیچی نگم همه چیمو نو ازمون گرفتن یبار اما شوهر خرم نمیفهمه

خدا یار باشد😍😍
مادر شوهر منم همینه بین عروسا هم فرق می‌ذاره ولی من اعتقاد دارم به زندگی ما کاری نداشته باشه هر کس ر ...

جدی چقدر خوبه طرز فکرت 

من آنقدر روش زوم میکنم که نگو