2733
2734
عنوان

چقدر مامانا هوایی دختراشون رو دارن

327 بازدید | 18 پست

رفته بودیم خونه دوستم مامانش نمیذاشت دست به سیاه و سفید بزنه ،از بس کار نکرده بود یه در رو نمیتونست درست باز کنه که هوایه خنک بیاد تو مامانش سریع پاشد در و باز کرد گفت تو برو بشین دخترم،انقدر هوایه دخترشو داشت ،کاملا معلوم بود چقدر دوستش داره بهش حسودیم شد مامان من اصلا دوستم نداره ،تو خونه جوری باهام رفتار میکنه که حس کلفت و نوکر بهم دست میده کوچک ترین کار هارو هم نمیکنه همشون رو من باید انجام بدم هرشب از پا درد خوابم نمی‌بره از بس تو خونه اینو و اونور میدوم از ته دل به دوستم حسودی کردم که انقدر مامانش دوستش داره و هواشو داره خوشبحالش من از ۹سالگی حسرت محبت مادر به دلم موند

همیشه آخرش قشنگه ..پس اگر قشنگ نبود بدون آخرش نیست !!

کار اشتباهی میکنه

بچه ی منم همین جوریه ، الآن ۱۰ ساله شه ، میگم برو آبکش یا لگن بیار

میگه : ها ؟!   آبکش چیه ؟ لگن چه شکلیه ؟

البته من بهش کار و دستور میدادما ، لوسش هم نکردم ، خودش سر به هواست

از بعضی کاربرا يه اسكرين شاتايی تو گوشیمه كه فقط دوس دارم باهاتون به مشكل بخورم!  😂🤌🏻                                    
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
به نظرت خوب بود نمیتونست در رو باز کنه؟

نه حرفم این نیست عزیزم درسته اونطوری هم خوب نیست ولی خیلی دوستش داشت کاش مامان منم یکم اندازه اون هوامو داشت و دوستم داشت

چیبگم عزیزم نه اونجوری ن مثل مادر شما مادر من خودمون  باشیم نمیزاره کاری  کنم ولی میگ تو جمع چ زیاد کمک کردن زشته هم کمک نکردن کلا هرچیزی حدوسطش قشنگه دوست شما وابسته بار میاد و اصلا خوب نیس 

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
مادر هردوتون اشتباه می‌کنه 

نمیدونم ولی من خیلی خوشم اومد که انقدر دخترشو دوست داره قشنگ علاقه از تو چشماش نسبت به دخترش پیدا بود 

نه حرفم این نیست عزیزم درسته اونطوری هم خوب نیست ولی خیلی دوستش داشت کاش مامان منم یکم اندازه اون هو ...

درکت میکنم عزیزم ولی همه مامانا بچه هاشون دوست دارن بعضیا مدل ابرازشون فرق میکنه

خودت هم داری مزگی نمیتونست ی در رو خوب باز کنه. بنظرت کار مادرش درسته؟

درست نیست ولی خیلی بهش محبت میکنه منم دلم خواست مامانم یکم اندازه اون بهم محبت میکرد

دوس داشتن که به کار نکردن و بلد نبودن نیست،ولی خب شاید تو واقعا به توجه مادرت نیاز داشته باشی،پادرد علت دیگه ای بجز کار کردن داره،احتمالا بخاطر اینکه توی سن رشد هستی ویتامین دی یا کلسیم یا آهن بدنت کم هست،برو دکتر یه ازمایش بده

درکت میکنم عزیزم ولی همه مامانا بچه هاشون دوست دارن بعضیا مدل ابرازشون فرق میکنه

مامان من اگرم دوستم داشته باشه شدتش خیلی خیلی کمه شاید یک درصد کلا بچه دوست نیست و من همیشه حسرت دوست داشتنشو دارم