2737
2734
عنوان

شوهرم میخواد دوباره مهاجرت کنه به تهران

| مشاهده متن کامل بحث + 345 بازدید | 34 پست
نیلوفر نو بنیاد

شوهرت الان اشتباه میکنه. مطمئن باش اگه بره تهران باز پشیمون میشه برمیگرده همینجا

دوست نی نی سایتیه من که داری الان امضامو میخونی دعا میکنم الهی که به همممممه آرزوهات برسی.🥰🥰🥰 تو هم منو دعا کن😘😘
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
دقیقا حالم از تهران بهم میخوره ده روز عید میام اعصابم بهم می‌ریزه ترافیک فک و فامیل خانواده شوهر آلو ...

منکه داره یکسال میشه پامو از جزیره بیرون نزاشتم. حالاحالا هم اصلا خیال ندارم جایی برم. آرامشی که داره با دنیا عوض نمیکنم

دوست نی نی سایتیه من که داری الان امضامو میخونی دعا میکنم الهی که به همممممه آرزوهات برسی.🥰🥰🥰 تو هم منو دعا کن😘😘
2740
منکه داره یکسال میشه پامو از جزیره بیرون نزاشتم. حالاحالا هم اصلا خیال ندارم جایی برم. آرامشی که دار ...

اطرافیان نمیان چندوقت چندوقت بمونن؟؟ من فکر میکنم اگرازشهرم مهاجرت کنم دیگه رنگ ارامش رو نمیبینم

لطفالایک نکنید،ممنون
اطرافیان نمیان چندوقت چندوقت بمونن؟؟ من فکر میکنم اگرازشهرم مهاجرت کنم دیگه رنگ ارامش رو نمیبینم

تاحالا فقط مامان بابام و داداشم و خواهرم هرکدوم یبار اومدن. دلتنگیمون رفع شده .همین برامون کافیه. 

اتفاقا از وقتی از شهرمون مهاجرت کردیم کاملابه  آرامش رسیدیم.ما از دست حرف و حدیث و بدجنسی اقوام فرار کردیم الان کامل از شرشون خلاص شدیم😅

ااا کجای جزیره هستی دقیقا منم اصلا اصلا دوست ندارم برگردم 

ما صدف هستیم.  منم به هیچ وجه حاضر نیستم برگردم . مدتیه داریم به تا ابد اینجا موندن فکر میکنیم

2706