2752
2734
عنوان

شوهرم میخواد دوباره مهاجرت کنه به تهران

| مشاهده متن کامل بحث + 348 بازدید | 34 پست
تاحالا فقط مامان بابام و داداشم و خواهرم هرکدوم یبار اومدن. دلتنگیمون رفع شده .همین برامون کافیه.&nb ...

منم بخاطراینکه ازشرشون خلاص شم دلم میخواد ازاین شهر برم ولی ماازدوطرف پرجمعیتیم میدونم برم هرروز ساک یکی بسته میشه، تازه به بقیه ام ادرس میدن. چقدر عالی که اطرافیانت اینقد بادرکن

لطفالایک نکنید،ممنون
منم بخاطراینکه ازشرشون خلاص شم دلم میخواد ازاین شهر برم ولی ماازدوطرف پرجمعیتیم میدونم برم هرروز ساک ...

قبل از رفتن با همشون قطع ارتباط کردیم به هیچ وجه سرو کلشون پیدا نمیشه

دوست نی نی سایتیه من که داری الان امضامو میخونی دعا میکنم الهی که به همممممه آرزوهات برسی.🥰🥰🥰 تو هم منو دعا کن😘😘

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
شوهرت سرگرمیش چیه عزیزم

تاعصر سرکاره. ازاونورم میاد تا غذا و استراحت میکنه چند ساعتی میگذره بعدش یا بچه هارو میبریم بیرون یا خریدی کاری باشه .استخری باشگاهی جایی میریم. بعضی وقتا هم ساحل و جاهای دیدنی. چندروز یبار هم با دوستاش میره دربنگاه یا مغازه دوستاش. کلا ما بیشتر با خودمون سرگرمیم و وقتمون با امورات خودمون و بچه هامون خیلی زود میگذره حتی گاهیم وقت کم میاریم

دوست نی نی سایتیه من که داری الان امضامو میخونی دعا میکنم الهی که به همممممه آرزوهات برسی.🥰🥰🥰 تو هم منو دعا کن😘😘