2737
2739
عنوان

بنظرتون دختری که با یه پسر فقط دوست بوده و بعدش توبه کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 363 بازدید | 49 پست
نه چرا خراب مگه کاری کردن درحد مجازی چهارتا حرف زدن وتموم

نه در حد چت نبوده خیلی فراتر 

ولی خوب مثل سگ پشیمونه یک سال از کات کردنشون گذشته 

شیواتونم 🤗قشنگای من کیست تخمدان و تنبلی تخمدان دارم 😢💔🥺لطفاً اگه چیزی راجب درمانش میدونید بهم کمک کنید 🤕❤️ قرص های هورمونی اصلا دلم نمی‌خواد  مصرف کنم 👀🐣

توبه واقعی کنه و دیگه به گذشته برنگرده مهم خداست که میدونه و میبخشه ، وقتی خدا ببخشه خودش ابروتو حفظ میکنه و مهر سکوت رو همه ی دهان ها میزنه

دوست خوبم لطفا درخواست دوستی ندهید متشکرم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه عزیزم خراب چیه

الان همه قبل ازدواج حداقل یه دوست دختر یا دوست پسر داشتن

مگه چیکار کرده که خراب باشه؟! گذشته ادم تا وقتی تاثیری تو آینده نداشته باشه به هیچ بنی بشری مربوط نیست چه برسه بخواد انگ خرابی هم بزنه

2728

ای داود! اگر روی‌گردانان از من می‌دانستند که چگونه انتظار آن‌ها را می‌کشم و شوق بازگشتشان را دارم، بدون شک از شوق آمدن به‌سوی من جان می‌دادند و بندبند وجودشان از محبّت من از هم می‌گسست.» 

اینو خدا میگه 

روز یکشنبه میتونی نماز توبه هم بخونی اتفاقا این ماه خیلی فضیلت داره عزیزم اما با ایمان کامل به اینکه خدا میبخشه و شما پشیمون هستید بخونید 🤲🏻💕

میشه لطفا هدیه برای ۱۴ معصوم ( ع)  ی صلوات بفرستید ؟
2740
نه عزیزم خراب چیه الان همه قبل ازدواج حداقل یه دوست دختر یا دوست پسر داشتن مگه چیکار کرده که خراب ...

رابطه داشتن در حد بغل و اینا ولی چون تا حالا از اینکارا نکرده و کلا آدم اینحوری نیست و فقط همون دوره بخاطر دوستی و صمیمیت زیاد باهاش  رابطه داشته پشیمونه و حس میکنم آدم خرابی هست 

شیواتونم 🤗قشنگای من کیست تخمدان و تنبلی تخمدان دارم 😢💔🥺لطفاً اگه چیزی راجب درمانش میدونید بهم کمک کنید 🤕❤️ قرص های هورمونی اصلا دلم نمی‌خواد  مصرف کنم 👀🐣
اینکه میگن خدا میبخشه رو وقتی واقعیه ک توبه تو هم واقعی باشه اگه درست بشی چرا نبخشه دوما رابطه در چه ...

در حد بغل و .... تا یه حدودی 

ولی خیلی پشیمونه 

بابا ۲۰۲۳ چ ربطی داره ی دوستی بوده تموم شده  خراب چیه هر لقبی و ب خودت نبن دختر جون

وای من اصلا نمیتونم فراموش کنم یه سال گذشته 

همش حالم بده 

هیچوقت هیچی درست نمیشه فکنم

مگه وسیله ی هوس کسی بودی که خودتو با خرابا و وسیله ها مقایسه میکنی؟ 

با هزار نفرم چت کرده باشی تو محیط عمومی حرفاتونو معیاراتونو تعیین کرده باشین بازم به هیچ عنوان نشانه ی ناپاکی نیست نه قراره هر اشنایی منجر به ازدواج بشه و نه قراره هر نامزدی منجر به ازدواج بشه به جای اینکه بگی توبه کردم برا خودت خط قرمز و حریم تعیین کن و جدی برخورد کن با مسائل نه بچه بازی و دعواها و کش دادن رفتارارو انالیز کن مطالعه کن و توی اجتماع یاد بگیر نحوه ی برخورد با هر ادمی و تفاوت های رفتاری و شخصیتی و خانوادگی ادمارو

2706