2733
2734
عنوان

بنظرتون دختری که با یه پسر فقط دوست بوده و بعدش توبه کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 363 بازدید | 49 پست
نمیشه گفت ب ربط بهشون هست چرا ربط داره ایشون الان در حد بغل بوده بعضی روابط هم داشتن اون موقع هم میش ...

بله من که گفتم درصورت مهم بودن برای طرف مقابل باید حقیقت گفته بشه...ولی در حال حاضر فردی نیست که حق الناسی هم گردنش باشه...پس نمیشه گفت برای توبه باید دید عمق گناه چقد بوده...الان‌تنها چیزی که مهم برگشت به زندگی صالح و عدم تکرار اون گناه...موفق باشید عزیزم❤️

بله من که گفتم درصورت مهم بودن برای طرف مقابل باید حقیقت گفته بشه...ولی در حال حاضر فردی نیست که حق ...

انشاءالله اگه در اینده ازدواج هم کرد با فردی مناسب ازدواج کنن منم گفتم گلم توبه با پشیمانی و جبران توبه هست عمق گناه هم مهمه نمیشه هر کرد اخرم گفت خدا ببخش ادم باید خودشم یکم رعایت کنه افسار بزنه بر نفس خودش  همچنین شما❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم مورد ایشون سو استفاده نبوده با اگاهیت انجام داده بعدا پشیمان شده من راهکار ها مو بهشون دادم هم ...

سو استفاده نبوده ولی من خیلی به اون آقا احترام میزاشتم و دوستشون داشتم بعد فهمیدم همه حرفاش دروغه و اصلا خانواده درستی ندارع میخواستم ازدواج کنم باهاش ولی واقعا بعدش منصرف شدم چون بشدت آدم خیانتکار و هیزی بود خیلی خیلی هیز بود حتی به زن عموی خودش چشم داشت 

الان که یک ساله گذشته واقعا بعضی شبا تا صبح فکر میکنم و گریه میکنم واقعا خیلی پشیمونم و من بخاطزش تاوان سنگینی رو هم دادم بعدش کلی اتفاقای بد برام افتاد و کلا خدا باهام قهر کرده بود هر کاری ام میکنم خودمو مشغول میکنم بازم نمیتونم فراموش کنم اشتباه خودمو 

شیواتونم 🤗قشنگای من کیست تخمدان و تنبلی تخمدان دارم 😢💔🥺لطفاً اگه چیزی راجب درمانش میدونید بهم کمک کنید 🤕❤️ قرص های هورمونی اصلا دلم نمی‌خواد  مصرف کنم 👀🐣
2731
سو استفاده نبوده ولی من خیلی به اون آقا احترام میزاشتم و دوستشون داشتم بعد فهمیدم همه حرفاش دروغه و ...

عزیزم خانواده خبر داشتن؟ ایشون با قصد ازدواج اومده بود؟ ادم کثیف زیاده باید ادم شناس بود و ب این جور موارد اجازه ب حریم خصوصی نداد نمیدونم رابطون در چه حدی بوده فقط امیدوارم ایندتو بخاطر این مرد تباه نکرده باشی سعی کن برای خدا بنده بهتری باشی انشاءالله عاقبت بخیر بشی❤️