2737
2734
عنوان

چیکار میکنین دندوناتون سفید بشه؟

289 بازدید | 26 پست

جنس دندونام زیاد سفید نیس هرچیم مسواک میزنم انگار ن انگار

فقط 14 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا میسپارم به خودت کمکم کن🙏🏻✨

اگه راهکاری امتحان کردید جواب داد منم لایک کنید ، البته به جز جوش شیرین و زردچوبه :)

دلتونو قلبتونو روحتونو پاک نگه دارید ، اخلاق بد ،روح افسرده، دل ناپاک هیچ بنی بشری رو به هیچ ارتفاعی نرسونده  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

یه ظرف بردار توش زرد چوبه و نمک و آبلیمو بریز  غلظت نه کم باشه نه زیاد با مسواک مثل خمیر دندون بزن خیلی خوب سفید می‌کنه 

فقط 2 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 مدیونی اگه امضامو بخونی و هر جا که هستی قِر ندی😁😁😁😁 رقص گردن هم قبوووله😂😂😂                                                                      
2738

عزیزم من سال هاست از ی نوع چوب میزنم ب دندون هام سفید سفید هستن و لبامم رنگ میگیره تقریبا و عفونت کشی داره هیج وقتم دهنم بو نمیگیره اما اسمش نمیدونم چیه خواستین عکسش میفرستم

هیچ وقت ب گذشته برنگرد  
بخاطر اینکه مث دندون من گچیه شوهرم دندوناش صدفیه مسواک هم نزنه برق میزنه هنوز ولی من ن

دقیقا مثل من😩

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم من سال هاست از ی نوع چوب میزنم ب دندون هام سفید سفید هستن و لبامم رنگ میگیره تقریبا و عفونت کش ...

اسمش سیواکه بفرس لطفا

تویی که داری این متنو میخونی،                     آره آره دقیقااااا با خودتم!                         امیدوارم یه شب بیاد که از خوشحالی تا صبح خوابت نبره💖💞
عزیزم من سال هاست از ی نوع چوب میزنم ب دندون هام سفید سفید هستن و لبامم رنگ میگیره تقریبا و عفونت کش ...

اره بفرس عزیزم تو بارداریم میشه استفاده کرد؟

فقط 14 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا میسپارم به خودت کمکم کن🙏🏻✨

چوب مسواک که عربها هم استفاده میکنن؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706