2737
2739
عنوان

زن دوم

296 بازدید | 11 پست

ما عقد کردیم ۱ ساله ولی عقد رسمی که ثبت بشه هنوز نه

دیگه اول مراسم عقد و دو روز بعدش عروسیمونه

با محضری که امروز رفتیم حاج آقا میگن چی میگن اون آقا که عقد رو انجام میده نمیدونم😂😅

داشت شرایط عقد رسمی و اینکه چه چیز هایی رو باید قبول کنیم میگفت 

یه چیز چهارگانه است که هر دو طرف باید قبول کنید یکی از اون چیزا اینکه اگه شوهرت وضع مالیش خوب باشه بهت برسه چیزی کم نزاره میتونه زن دوم رو بگیره🤣🤣اگه از پس هر دوتون بر بیاد از لحاظ مالی و عاطفی 

من خندم گرفت و هیچی نگفتم فقط تو دلم گفتم اگه زن دوم بگیره میکشمش😅😅🤣🤣😂😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ندیدم تا حالا همچین چیزی

دل من فقط به بودنت خوشه🤍🫀✨  ... جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته... لطفاً به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید
2738

ازدواج دوم غیرقانونیه!

"انزوا را به وابستگی ترجیح میدهم. وقتی وابستگی از بین رود، انسان وارسته می شود" "ملتی هستیم که هنوز خشنونت رو مردونگی، حماقت رو نجابت، شادی رو هرزگی، دزدی رو زندگی میدونیم؛ راه درازتری تا انسانیت داریم. و راه دراز تری تا آرامش و عشق..." "مدرسه که میرفتیم، هربار که دفتر مشقمون رو جا می ذاشتیم معلممون میگفت: مواظب باش خودتو جا نذاری! ما می خندیدیم و فکر می کردیم نمیتونیم خودمونو جا بذاریم! بزرگ که شدیم بارها و بارها خودمو جا گذاشتیم؛ توی یه کافه، توی یه خیابون، توی یه شعر..."  

چه هرهر کرکری هم راه انداختی همچینم بدت نیومده هاا

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌