2737
2734
نه عزیزم خیلی ببخشید با عرض معذرت این داداش شماست ک تازه ب دوران رسیده فکر میکنه چون پول دار شده ارز ...

دختر خالم انصافا دختر خوبی بود ...

داداشم نمی‌دونم چرا انقد عاشق اینه

+یک سکه در جیبم نداشتم ولی آرزوهای بزرگی در سر داشتم+ هر آنچه که فکر می‌کنی لایقش نیستی نخواهی داشت و بهش نمی‌رسی اول باید در ذهن خودت به چیزی برسی ذهن اگر فقیر باشه زندگی هم فقیرانه میشه اینارو هم من باید بهتون یاد بدم خودگذشتگی بیش از اندازه خودتو خراب می‌کنه فکر کردی کسی قدرتو می‌دونه؟ یه دختر تنیجرم که داره به همه چیز میرسه مطمئنم که بنده برگزیده خدا هستم چون این همه لطف واقعا طبیعی نیست خدایا دوست دارم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

ایننطور که معلومه خودتونم دختر خاله ات رو نمیخواستین نمیدونم چرا ولی حس میکنم یه توطئه خاوادگی بوده ...

برای من که فرق نمیکنه 

+یک سکه در جیبم نداشتم ولی آرزوهای بزرگی در سر داشتم+ هر آنچه که فکر می‌کنی لایقش نیستی نخواهی داشت و بهش نمی‌رسی اول باید در ذهن خودت به چیزی برسی ذهن اگر فقیر باشه زندگی هم فقیرانه میشه اینارو هم من باید بهتون یاد بدم خودگذشتگی بیش از اندازه خودتو خراب می‌کنه فکر کردی کسی قدرتو می‌دونه؟ یه دختر تنیجرم که داره به همه چیز میرسه مطمئنم که بنده برگزیده خدا هستم چون این همه لطف واقعا طبیعی نیست خدایا دوست دارم
2731
لری؟ چون‌منم لرم این مثل رو شنیدم

ولی خرم اباد درس میخونم 

اونجا شنیدم این اصطلاحو 

برای همین نمیدونستم نوشتنشو 

مگر ما چقدر زنده ایم که انقدر میمیریم؟ 🖤                         باهم قهر نکنیم خیلی وقتا تلفن بدموقع زنگ زده و داغی بردل گذاشته 🖤                                                                          
داداشت بی لیاقته هرکی که خیانت کنه حتی لایق نفرینم نیست کسی که خیانت کاره از تپاله هم کمتره و کسی ...

اوکی اونوقت از دست من کاری برمیاد؟

مگه باید حتما ازدواج کنه یا بچه داشته باشه که متعهد باشه؟؟ از اینایی هستی که بجز ازدواج سنتی هم چیزی ...

نیر حست کاملا اشتباه میگه من بحثم سر نفرینش بودنه خیانتش برادر ایشون میدونم کار اشتباهی کرده کاملا اون خانومم درک میکنم ک چ دردی داره میکشه  تو خودتو بذار جای اسی اگه خدایی نکرده دور از جونش کسی ب برادرت حرف بزنه یا نفرین کنه خودت چ حالی میشی 

2740
ببخش ها ولی انقد هم راحت نیست که حتی تو دوستی هم نباید خیانت کرد من داداش مو بگم خدا آخه چیکار کنه

شما باید یه همچین جوابی بدی ک بتونه دل بکنه تلخی این حرف از همون لحظه خیانت برادرت شروع میشه وگرنه اینجا هیچی نبود🙂

به عنوان حق‌گو فعالیت میکنم
اون طفلی هم فقط دستش به تو می‌رسیده حرفشو بزنه

الهی اونم خیلی دوست دارم آخه دختر خالمه 😖میدونی چقدر به من فحش نوشته و هیچ موقع به دل نگرفتم ؟

حقیقت همینه اخه انسانیت خیلی وقت پیش همون لحظه خیانتش همون بحظه بی تفاوتی پدر مادره پسره مرد پس باید ...

نمیدونم 

خیلی با بی رحمی حرف میزنید 

امیدوارم ادمایی مثله شما سر راهم قرار نگیرن 

مگر ما چقدر زنده ایم که انقدر میمیریم؟ 🖤                         باهم قهر نکنیم خیلی وقتا تلفن بدموقع زنگ زده و داغی بردل گذاشته 🖤                                                                          
رابطه اش با دختر خالت در چه حد بود بهش ابراز علاقه اینا میمرد خیلی؟

من نمی‌دونم ولی آره خب تولد می‌گرفت میبردتش کوه پول اومد دستش ....

اسی من دارم جای تو سکته میکنم همه دارن ب داداشت حرف میزنن دخترخالت نه ازدواج کرده باهاش ن بچه ای ازش ...

یعنی چی که الان دوره زمونه همینه؟؟؟

کاری که اشتباهه تو هر دوره ای اشتباهه

کاری که برادر ایشون کرده هیچ توجیهی نداره

و قطعا تاوانش رو هم پس میده

شما یک نفر بهت خیانت کنه بیایم بگیم تقصیر از خودت بوده حتما یه مشکلی داشتی؟؟؟

آخه دیگه بیشعوری تا چه حد...

آخرش اگه ندیدید همین دختر همه دارایی هاشو ازش گرفت و طلاق

از من گفتن بود

و کارمای اون طفل معصوم رو پس داد

با برادرتون حرف بزنید

منطقی رفتار کنه

و زیر بار شروط نره

یجوری از دخترخاله تون عذرخواهی کنه

اشتباه میکنه پشیمون میشه 

خدا کنه حداقل دختره پولاشو نکشه بالا 

2706