2737
2739
عنوان

عزیزانی که کالری شماری کردن کارتون دارم 🙏🙏🙏

| مشاهده متن کامل بحث + 308 بازدید | 56 پست
اضاف کردی  ورزشم میکردی ؟؟؟

نه از بس گفتن خیلی لاغر شدی به کل ورزش رو ول کردم و اختیاری زیادتر خوردم تا وزنم برگرده یه خورده

اما خب دوست دارم دوباره سایزم بشه ۳۸

اگر نظم، انگیزه و اراده داشته باشید … هیچ چیز غیر ممکن نیست💫💫💫
یه فرموله که وقتی رسیدی به هدف از ۱۲۰۰ هر هفته ۱۰۰ تا به مجازت اضافه میکنی و برعکس از ورزشت کم میکنی ...

خوب یعنی من باید در روز هزار دویست کالری مصرف کنم ؟؟؟ 

اها متوجه شدم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوب یعنی من باید در روز هزار دویست کالری مصرف کنم ؟؟؟  اها متوجه شدم

هر وقت رسیدی به هدفت تگم کن تا برنامه تثبیت رو برات بفرستم

نه از بس گفتن خیلی لاغر شدی به کل ورزش رو ول کردم و اختیاری زیادتر خوردم تا وزنم برگرده یه خورده ام ...

برای منم زیاد میگن که زیاد لاغر شدی ولی خوب دوست دارم ازینم لاغر تر بشم 

2742
برای منم زیاد میگن که زیاد لاغر شدی ولی خوب دوست دارم ازینم لاغر تر بشم 

اب زیاد بخور که پوستت خراب نشه

میوه و سبزیجات هم همینطور

2738
میتونی الان برام بفرستی ببینم بخونم چون چیزی به تثبیتم نمونده 

کالری تثبیت وزن ضربدر ۳۰ هست ولی نباید این مقدار کالری رو یکدفعه اضافه کنید باید هفته ای صد کالری زیاد کنید

مثلا وزنتون ۵۵ هست و‌کالری رژیمتون برای کاهش ۱۰۰۰ بوده حالا میخواید تثبیت کنید و کالریتون ۵۵ ضربدر ۳۰ میشه ۱۶۵۰ کالری ولی شما نباید این مقدار رو یکدفعه زیاد کنید مثلا هفته ی اول ۱۱۰۰ هفته ی دوم ۱۲۰۰ و همینطور صد تا صد تا زیاد کنید تا برسید به ۱۶۵۰

و ورزش هم حتما باید داشته باشید نمیشه یکدفعه ورزش رو رها کنید و توقع داشته باشید وزنتون زیاد نشه همونجور که کالری رو کم کم بالا میبرید ورزش رو کم کم کمش کنید البته سعی کنید اصلا ورزش رو رها نکنید ورزش رو برای سلامتی و انرژی مثبت انجام بدید نه صرفا واسه کاهش وزن حداقل روزی یکربع تا نیم ساعت پیاده روی و یکربع قدرتی هارو کار کنید

و اوایل هر هفته و بعد هر ماه خودتون رو وزن کنید تا اگه کمی زیاد شده بودید دوروز رژیم یا فست باشید

البته بدونید که تو تثبیت تا دوکیلو افزایش طبیعیه

هیچوقت بعد از پرخوری نرید رو ترازو و مثل دوران رژیم روز مشخص و درشرایط مشخص وزن کشی کنید

بدونید تثبیت از رژیم سخت تره ولی اگه تو دوران رژیم  سالم خوردن رو یاد گرفته باشید و سبک زندگیتون رو اصلاح کرده باشید مطمئن باشید بعد از پایان رژیم دوباره به راحتی اضافه وزن نمیارید ولی ماهایی که یه زمانی چاق بودیم یا اضافه وزن داشتیم طبیعیه که زودتر چاق بشیم با کمی زیاده روی باااید همیشه حواسمون به بدنمون باشه این اجتناب ناپذیره و هیییچ رژیمی تو دنیا وجود نداره که بگه وزنتون کم میشه و دیگه هر چقدر بخورید هیچوقت برنمیگرده این امکان نداره مگر اینکه رعایت کنید

و اگه کاهش وزن زیادی داشتید حتما حتما بعد از لاغری هم ورزش های فرم دهی و سفت کردن رو انجام بدید که به جمع شدن پوست وسفت شدن و‌خوش فرم شدن بدنتون کمک کنید  

لطفا وقتی به وزن هدف رسیدید تاپیک رو سریع رها نکنید و تو دوران تثبیت هم باشید و رعایت کنید

🟩 کاهش وزن و رسیدن به وزن هدف یه قسمتی از کاره بعدش باید حتما ورزش قدرتی و فرمدهی کار کنید تا اندامتون درست بشه مثلا اگه شکم بزرگ و شلی داشتید توقع نداشته باشید وقتی به وزن هدف میرسید شکمتون صاف و سفت شده باشه ممکنه یکمش مونده باشه که باید با ورزش درستش کنید پس بعد از رسیدن به وزن هدف هم باز ادامه بدید تا خوش اندام بشید  

یسریا هستن بعد از هدف دیگه میرن میخورن باز چند ماه دیگه میان میگن چرا زیاد شدیم 😶

این موارد جزو قوانین بچه ها تثبیتی هست پس کامل رعایت کنید

1-صبحانه کامل و سالم:صبحانه کامل باعث بالا رفتن متابولیسم و سوخت و ساز میشه و جز اصول اولیه تثبیت وزنه .حتما بهش پایبند باشید.

2-داشتن میانوعده های سالم شامل انواع میوه ها و مغزها در برنامه روزانه

3-خواب کافی:دوره های خواب بدن 90 دقیقه هست .پس 7 ساعت و نیم خواب رو رعایت کنید .درسته همه جا میگن 8 ساعت ولی این تایم 7 ساعت و نیم رو هم امتحان کنید.من که به شخصه حس بهتری دارم.

4-مصرف اب 8 لیوان در روز و هیدراته نگه داشتن بدن(چایی و دمنوش جزو اب مصرفی محصوب نمیشه)

5-محدود کردن میزان برنج و نان مصرفی و استفاده از نان های تیره و سبوس دار

6-حذف قند و شکر مصنوعی و جایگزین کردن کشمش، توت، انجیر، عسل، خرما شیره و...

7-حتما در طول روز ورزش داشته باشید.تثبیت یعنی تعادل بین کالری مصرفی و کالری دریافتی پس هر ورزشی که دوست داشتید رو انجام بدید.

8-ورزش های قدرتی رو نهایت سه روز در هفته انجام بدید .زیاده روی نکنید تا بدن فرصت کافی برای ریکاوری و عضله ساری داشته باشه و تو این سه روز جوری برنامه بریزید که کل بدن رو درگیر کنید و صرفا روی یک قسمت تمرکز نکنید-سعی کنید کنار ورزش قدرتی در حد یک ربع ورزش هوازی با ضربان قلب بالا داشته باشید.درحد پروانه زدن و چند تا حرکت ساده برای بالا بردن ظرفیت قلبی عروقی بدنتون.

ارع روزانه هشت نه لیوان اب میخورم  ولی یه مدت زیر چشام خعلی گود شد الان بازم بهترک شده

بری تثبیت دوباره خوب میشه ،نگران نباش

2706