2733
2734
عنوان

عزیزانی که کالری شماری کردن کارتون دارم 🙏🙏🙏

| مشاهده متن کامل بحث + 308 بازدید | 56 پست
اره همه بهم گفتن خوب واقن اشتها نداشتم حالت تهوع میگرفتم حتی اندازه یه نخود بیشتر میخورم مثلا 

چیزای پر کالریتر بخور تا مجازت پر بشه چون بعد رسیدن به وزن هدف باید بری تثبیت که اونم باید بیشتر بخوری تا وزنت دیگه بالا نره

اگر نظم، انگیزه و اراده داشته باشید … هیچ چیز غیر ممکن نیست💫💫💫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم رژیم داشتم حسابی وزن کم کردم الانم چون وزن زیادی نمیخام کم کنم گفتم شاید کالری شماری خوبه باشه

والا من اشتراک برنامه کرفسم خریدم ولی خداشاهده فقط دوروز اول بعدش اصن حوصلت نمیکشه یا یادت نموفته که دیقه به دیقه بری هرچی خوردی وارد برنامه کنی  

فقط 15 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مهسا هستم یه دوست داشتنیه۴زبونه😍معلم زبان انگلیسی و ترکی استانبولی هستم و دانشجوی ادبیات فرانسه :) همه کار و زندگیم در حال حاضر فرهنگ های مختلف کشوراییه که به زبونشون صحبت میکنم :) 🇹🇷🇺🇸🇨🇵 پ.ن : یکی از اون۴ تا زبون فارسیه البته 😂 
ماکارونی نون و برنج و قند  حذف کن سر یه هفته ۵ کیلو کم میکنی بجاش هویچ پخته زیاد بخور قبل غذات ...

بله تو رژیم خودم همه اینا رعایت میکردم هفته ای یک کیلو کم میکردم 

ولی این یه ساعت پیاده روی یکم سخته برام 

2731
اره همه بهم گفتن خوب واقن اشتها نداشتم حالت تهوع میگرفتم حتی اندازه یه نخود بیشتر میخورم مثلا 

یادش بخیر دوسال پیش دی ماه تو دوماه و نیم ۱۷ کیلو کم کردم🙄خیلی خوب بود

دوباره ۵ کیلو باید وزنم رو بیارم پایین

چیزای پر کالریتر بخور تا مجازت پر بشه چون بعد رسیدن به وزن هدف باید بری تثبیت که اونم باید بیشتر بخو ...

این تثبیت یعنی چی چون هروقت از دکترم میپرسم میگه همو موقع بهت توضیح میدم 

من مجازم ۱۳۰۰ هست ولی ۷۰۰ میخورم.ورزشم اصلا ندارم حتی ی دقیقه.تو ۴ ماه ۱۵ کیلو لاغر شدم 

وقتی کفتارها خوشحالی می کنند یقین بدان شیری بر زمین افتاده. ی ضرب المثل ترکی میگه:اگه نفرین زنهای روسپی،بِگیر بود تا الان ک....ر همه ی مردا شکسته بود.
بله تو رژیم خودم همه اینا رعایت میکردم هفته ای یک کیلو کم میکردم  ولی این یه ساعت پیاده روی یک ...

تو خونه پیاده روی کن،اگه حیاط هم نداری تو اتاق

من اینجوری پیاده روی میکردم

بله تو رژیم خودم همه اینا رعایت میکردم هفته ای یک کیلو کم میکردم  ولی این یه ساعت پیاده روی یک ...

ذهنت تو رو گول میزنه اصلا فکر نکن یه ساعت پیاده روی تند فقط انجامش بده 

این تثبیت یعنی چی چون هروقت از دکترم میپرسم میگه همو موقع بهت توضیح میدم 

یه فرموله که وقتی رسیدی به هدف از ۱۲۰۰ هر هفته ۱۰۰ تا به مجازت اضافه میکنی و برعکس از ورزشت کم میکنی تا برسی به مجاز تثبیت تا بدنت عادت کنه به این میزان خوراکی

یه انجمن هایی هم هستن مجازی کمک میکنن مثل گروه انجمن های پرخوران از اونا کمک بگیر