2737
2739
عنوان

تاپیک اون زنی که شوهرش نمیزاشت مانتو کوتاه بپوشه

| مشاهده متن کامل بحث + 1063 بازدید | 60 پست
اگه گیر میداد دیگه هیچ وقت اینجوری نمیگفتی شوهر دوس دارم یکم گیر باشه   ولی بابام نه

شوهر که خوابشو ببینم من 

دورهمی فامیلی ما جوریه که پنج ساعت پیششون میشینی پنج سال باید بری تراپیست حال روحیت خوب بشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه گیر میداد دیگه هیچ وقت اینجوری نمیگفتی شوهر دوس دارم یکم گیر باشه   ولی بابام نه

وای منم همیشه اینجور بودم از خدام بود شوهرم حساس بشه یکم‌روم یکمااا

ولی اونم مثل بابام براش مهم نیست😑😂

اللهم صلی علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم🤲الان دیگه کاربری دست خودمه فقط(رها)🥰6 اسفند 1402 بهترین تاریخ زندگیم بود پسر عزیزم دنیامو شیرین و رنگی کرد😍❤️
2742
  میگه سگم نگات نمی کنه چرا خودتو می پوشونی از کی

گلم شما خوشگلترین دختر جهانم بودی پدرت همین حرف می‌زد چون طرز فکرش مشکل داره کاملااااا

زندگی هیچ وقت آسون تر نمیشه تو قوی تر شو❤️🌱 واینکه بترس از بازی که فکر میکنی توش برنده ای👍
همین که اینو فهمیده خیلی خوبه و خودت غیرت داری رو خودت .همیشه عقل و بزرگترا ندارن .تو معلمش شو

دوست داشتم برای یه مرد مهم باشم 

شوهر که پشت گوشمو دیدم شوهرم می بینم 

دورهمی فامیلی ما جوریه که پنج ساعت پیششون میشینی پنج سال باید بری تراپیست حال روحیت خوب بشه
گلم شما خوشگلترین دختر جهانم بودی پدرت همین حرف می‌زد چون طرز فکرش مشکل داره کاملااااا

فعلا که نیستم  

آخه گناه من چیه 

2738
وای منم همیشه اینجور بودم از خدام بود شوهرم حساس بشه یکم‌روم یکمااا ولی اونم مثل بابام براش مهم نیس ...

وااای چقد عجیب😂

مثلا تا چه حد رعایت نمیکنی گیر نمیدن؟! منظورم اینه که شاید خودتم محجب میپوشی برا همینه

فعلا که نیستم     آخه گناه من چیه

هستی وقطعا زیبایی های خودتو داری ومیتونی زیبایی هاتو بیشتره پرورش بدی وبیشتر هم ب خودت برسی

زندگی هیچ وقت آسون تر نمیشه تو قوی تر شو❤️🌱 واینکه بترس از بازی که فکر میکنی توش برنده ای👍
وااای چقد عجیب😂 مثلا تا چه حد رعایت نمیکنی گیر نمیدن؟! منظورم اینه که شاید خودتم محجب میپوشی برا ه ...

جلو خانواده شوهرم که پوشیده لباس می پوشم

ولی مثلا شلوار زاپ دار اینا می پوشم

مانتو کوتاه جلو باز

شال هم تقریبا هیچ وقت رو سرم نیست😁

اللهم صلی علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم🤲الان دیگه کاربری دست خودمه فقط(رها)🥰6 اسفند 1402 بهترین تاریخ زندگیم بود پسر عزیزم دنیامو شیرین و رنگی کرد😍❤️
2706