2733
2734
عنوان

تاپیک اون زنی که شوهرش نمیزاشت مانتو کوتاه بپوشه

| مشاهده متن کامل بحث + 1064 بازدید | 60 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فعلا که نیستم     آخه گناه من چیه

اول خودت خودتو قبول کن بعد بقیه ...برای خدا تو چشم خدا مهم باش برای همه مهم میشی .

نقطه ضعف جلوی پدرت نشون نده و چندتا نصیحت کن .

عشق زبان و ورزش و خانواده  
بهم میگه هبچکی نگاتم نمی کنه چی میپوشی  چرا

بابای منم میگفت مهم نیست شب کجا می مونی اخرش خودت بر میگردی و میدونم عرضه کاری نداری خبر نداره چقدر تو این شب کاریا لطمه خوردم 

ولی پسراش باید قبل ساعت ده خونه می‌بودند یه وقت سیگاری نشن

2731
جدی حسودیم شد😂

آره😵‍💫

اگر مذهبی افراطی هستید ریپ نزنید نظر منو نظرات من طبق دین نیستن شامل همه انسان ها میشن البته از نظر خودم ممنون😆الان دیگه کاربری دست خودمه فقط(رها)🥰6 اسفند 1402 بهترین تاریخ زندگیم بود پسر عزیزم دنیامو شیرین و رنگی کرد😍❤️
خوشبحالت ،کاش بابای منم مثل تو بود

یه روز داشتم با یه دختر فامیل کنار دریا قدم می زدم دو تا مرد رو موتور رد شدن تیکه انداختن نگاه کردن بابای اون کم مونده بود خودشو جر بده بابای من داشت دنبال مش.روب میگشت کوفت کنه  

دورهمی فامیلی ما جوریه که پنج ساعت پیششون میشینی پنج سال باید بری تراپیست حال روحیت خوب بشه
2740

اسی شوهر من انقدر بی غیرت بود میگفت بروووو هر کاری دلت میخواد بکن فقط به من نگو پول بده 

هر جا میرفتم با هر کی میرفتم 

هر ساعتی از شبانه روز بیرون بودم براش مهم نبود 

واقعا سخته زندگی با مرد بی غیرت 

اسی شوهر من انقدر بی غیرت بود میگفت بروووو هر کاری دلت میخواد بکن فقط به من نگو پول بده  هر ...

جدا شدی ؟ گفتی بود

دورهمی فامیلی ما جوریه که پنج ساعت پیششون میشینی پنج سال باید بری تراپیست حال روحیت خوب بشه
2706