2737
2734
عنوان

دیگه کم آوردم حالم از شوهرم بهم میخوره

| مشاهده متن کامل بحث + 114170 بازدید | 644 پست
شوهر خوب هم گیر میاد ولی به ندرت تعجب نکن توی نی نی سایت همش فقط از شوهرای بد میشنوی.... نمیشه از ش ...

من ک هرچی مرد آمده سمتم خوب نبودن آزار دهنده بودن زده شدم از شوهر ت خونه هم ک هستم یجور اذیت درکل شوهر توش چیزی نمیبینم حس میکنم عذابه تا رحمت 

زابطه اتون چطوره چند وقت یکباره از این راه نمیتونی عنانش دست بکیری

نه نمیشع

این ازاونا نیس ک حین رابطه نفهم باشه همونجام هواسش شش دنگ جمع ه، ی موجوده عوضی ایه

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

معذرت میخوام خدا شوهرتون لعنت کنه بگو همینکه تو باعث آزارمی بسم هست چرا راه پای بچه رو ب توهین و بی ...

اوووو اون از بچه برا طعنه زدن و توهین ب من استفاده میکنه.اینقد مریضه اینقد در حالی ک بچه اصلا متوجه نیس چی میگه فقط چون باباش میکه تکرارمیکنه

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
من‌میفهمم چی میگی دلم شکسته از شوهرم  همش سرد و بی روحه و هروقت وسط مشغله هاش نیاز جس می پیدا ...

من از خدامه اونوختم مهربون نباشه

طبع نیازمم تغیر کرده اصلا مهربون ک هست من بیشتر از رابطه بدم میاد،چون مغزم دچار تناقض میشه

2731
عزیزدلم چقدر ناراحت شدم برات🫂 خدا بهت آرامش بده فقط😔

ممنونم همچنین💔

بیشترشون یکین برو یه هنر یاد بگیر که بی انگیزه نباشی تو زندگیت ب درد ایندتم میخوره له خودت برس و بچه هاتو بزرگ کن بهشم توجهی نکن مرد درست حسابی ندیدم من توقعتو‌بیار  پایین از مردا  بیشترشون ب فکر خور و‌خواب و‌خشم و شهوتن

فروردین

عزیزم منم فروردین ماهی‌ام و خیلی قد و مغرورم ،خیلی جدی‌ام، لج بازم شدید، معمولا هم همیشه باید حرفه خودمو ب کرسی بشونم، واصلا عذرخواهی نمیتونم بکنم،جز  از کسی که واقعا برام خیلی مهمه و میدونم ک دیگه رفتارم زیاده روی بوده،یاکارم خیلی بدبوده،واسه اشتباهات معمولی اصلا عذرخواهی نمیکنم،خیلی کینه‌ای هستم،و از اشتباهات رو فراموش نمیکنم. امااااااا برای همسرم تموم این موارد خیلییییی پایین میاد چون دوسش دارم،میگی شوهرت فروردینیه؟؟ اما مردهای فروردینی هم ب شدت محافظه کار،مغرور،سرسخت،لج باز،کینه‌ای اماااااااااا : زن‌دوست،مسئولیت پذیر،پدرهای مهربون،سختکوش،حرمت نگه‌دار، 

ولی گلم قشنگ فک کن و ببین قبل از اینکه تموم این مسائل شروع بشه ورفتارشوهرت اینجوری بشه چیزی پیش نیومده؟اخرین بارهایی ک محبت و توجه میکرد چیشد ک یهوتغییر کرد؟حتمایه چیزی شده،فروردینی‌ها فقط اگه سرد بشن چنین رفتارهایی ک ازشوهرت گفتی رو میکنن،اونم در2صورته، یااینکه ازت چیزی دیده،یارفتاری کردی ک بدجوری زده شده ازت، یا اینکه سرش جای دیگه گرمه،فروردینی‌ها یه بدی دارن،راحت دل میکنن،

میگه لیاقتت همینه  اصلا نمیدونم چی کنم وقتی سرحاله اوکیه وای اگر چیزی که باب میلش نیست اتفاق ...

عزیزم ببین چ چیزایی ناراحتش میکنه یمدت بخاطرش چیزایی ک ناراحتش میکنی بذار کنار...

بعضی وقتا ما خودمون ایراد داریم ولی ایراد خودمونو نمیبینیم

2738
نمیدونم واقعا ولی باورتون نمیشه تنها علت ایستادنم  اول اینکه توبه از اشتباهاتمه دوم اینکه خدا ت ...

عزیزم چرا راجب خودت چنین فکری داری و خودت رو دوست نداری؟و حاضری خودتو عذاب بدی وزجربکشی،بااین دیدگاه ک توبه‌ی اشتباهات گذشتته؟؟هراشتباهی توی گذشته داشتی،هرچی هم ک باشه،ببخشید که اینو میگم،حتی رابطه جنسی هم درگذشته اگه داشتی،مال گذشته بوده،توی اون زمان طرز فکر وتشخیصه درست ازغلط،وتفکرت راجب هرعملت،تورو به بیراهه برده،ومهم اینه فهمیدی اشتباه کردی،پشیمونی وتکرارش نکردی،وازخالقت بخشش خواستی،پس توام خودت رو ببخش،و به خودت بگو :

( من درس گرفتم ومسیردرست رو از الان ب بعد میرم،پس لایق بهترین چیزها وبهترین زندگی هستم،وبه هیچ کس اجازه نمیدم منوناراحت کنه،وتحقیرم کنه،حتی خودم...) اینوبدون تازمانیکه تو خودت رو دوست نداشته باشی وبرای خودت ارزش قائل نشی،حتی خانواده ونزدیکتریناتم برات ارزش قائل نمیشن،چ برسه ب شوهرو فامیل و... پس گلم با این حرفا که خدا با استخاره گفته صبرکنی، اصلا  خودت رو گول نزن عزیزم،چون خوده استخاره اصلا آداب خاصی داره وخود خدا گفته همیشه به استخاره اکتفا نکنید،خداوند هیچوقت برای بنده‌هاش تحقیر رو نمیخواد،اون از روح خودش دروجود تو دمیده وازتو خواسته باعزت زندگی کنی وجزخودش جلوی کسی سرخم نکنی.اما ببخشید اینطوری میگم گلم ولی میگی خدا گفته مردی که رهات کرده و بااینکارش، جلو دوست وآشنا وفامیل تحقیرت کرده،وانقدرباکوته فکری از پدرش دهن بینی میکنه و اوله رابطه ک بهترین زمانه توجه وعشقه داره چنین رفتارهایی میکنه،  جلوش سرخم کنی؟؟خب بنظرت اگه چندماه دیگه برگرده بگه عروسی کنیم وبریم سرزندگیمون،چطوری میخوای اعتماد کنی ک رفتارش درست شده؟وقابل اعتماده؟چطوری مطمئنی بعدش بدترنمیشه وحالا ک توی خونه‌اش هستی،بیشتر عذابت نمیده؟

سیاست داشته باش

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
نمیدونم چه مرگمه همه به خدا تحسینم میکنن از قیافه توانایی اخلاق بعد این میگه اخلاقت گوهه،جلوی بچه ...

خب شما هم بهش بگو منم حالم از تو و اون هیکلت بهم میخوره  تو فکر کردی کی هستی که هی به من میگی حالم ازت بهم میخوره خودتا تو آینه دیدی که دهنتا باز میکنی هر حرفی سره زبونت اومد میگی هر چند آدم بی عقلی مثل تو نمیتونه فکر کنه نمیتونه زیبایی ببینه گمشو مردکه بی شعور  کامل تخریبش کن طوری که واقعا هنگ کنه  هیچ وقتم بعد رابطه ازش این سوالا نپرس  خودت خیلی خودتا دوست داشته باش به خودت برس خیلی برا خودت و بچه هات وقت بذار  بی محلش کن بذار یه مدت اینجوری باشی دنبالت میدوه  

چی بگم دیگه کلا بریدم  میخوام فقط یه بار بشنوم که براش مهمم

عزیزم تو اگه آسمون رو براش بیاری روی زمین،وزمین رو ببری توی آسمون، وقتی براش مهم نباشی، بازهم بهت نمیگه که براش مهمی، تنها راهی که یه فروردینی رو میتونی توجهش رو جلب کنی،اینه ک کاملا بهش بی تفاوت باشی، یعنی خیلی عتدی کارهای روزمره‌ات رو بکن، ب بچه ها برس،غذاتو بپز،وقتی خونه میاد بهش خیلی سرد و بی حال سلام بده،سوالی پرسید جوری جوابشو بده ک انگار به یه غریبه جواب دادی.کاری خواست واسش خیلی عادی و بیخیال انجام بده،مطمئن باش خودش حساس میشه ک چرا اینجوری شدی،و بعد با پرخاشگری میخواد توجهت رو جلب کنه و حرصت بده تا تو مجدد حرص بخوری،ولی تو آتو نده دستش،بهترین خودت باش، اتفاقا بخودت برس،خوب بخور،قشنگ بپوش اما نه برای اون،برای خودت. تموم رفتارات و عکس العملات بی تفاوت وسرد باشه،یه مدت اینجوری بتونی ادامه بدی خودت متوجه تفاوت توی رفتارش میشی.

نه نمیترسه از هیچی. یه بار بچه رو بردم خونه بابام گفت اگر ندی با مامور میام حرمت و احترام بابای ط ...

ببین عزیزم هر چیزی تا یه حد خوبه،به دنیا اومدیم که زندگی کنیم و به خوشبختی برسیم،زندگی شما اصلا زندگی نیست.

من اگه بی حرمتی نسبت به خانواده ام ببینم از زندگیم پرتش میکنم بیرون. شاید نسبت به خودم رو تحمل کنم ولی خانواده ام مخصوصا پدر و مادرم رو به هیچ وجه.

بهتره خیلی بیشتر فکر کنید در مورد این رابطه

2706