2733
2734
عنوان

دیگه کم آوردم حالم از شوهرم بهم میخوره

| مشاهده متن کامل بحث + 114263 بازدید | 644 پست
الان فقط میخوام به یه نتیجه برسم طلاق بگیرم یا نه؟

اگه بچه هات رو بهت میده طلاق بگیر ولی اگه بچه ها رو نمیده نه اصلا 

کاربر قدیمی تعلیق شده ۱۳۹۹ لطفاً یک صلوات مهمونم کن دوست خوبم❤️
همون از کل حرفات اون اولویتش مهمه کیه که تو زندگی ما اول خانواده شه بعد دوستاش و رفیقاش

آدمای بی مسئولیتی هسن که هیچوقت نمیخان بفهمن تنها خانواده و رفیقاش زن و بچشن

تقریبن برای یع زن تموم اون حرفایی که گفتم مهمه...زن احساس داره و باید خانوادش، همسرش به احساسش جواب بدن..

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اتفاقا من بشدت حساس بودم و گیر میدادم الان انقد بی توجه شدم نه زنگ میزنم نه پیشو میگیرم تعجب کرده غر ...

اره بهترین کار رو میکنی‌‌.. هم جواب کوبنده ای داری بهش میدی هم اینقد با خودش درگیره که چرا رفتارت فرق کرده... خیال کرده همیشه بپاش میفتی غرور تو میشکنی

2731
 آدمای بی مسئولیتی هسن که هیچوقت نمیخان بفهمن تنها خانواده و رفیقاش زن و بچشن تقریبن برای یع ز ...

من به خودشم ده ها بار گفتم من زن جوونم قشنگم این بی توجهیای تو نسبت به من اگه من ناسالم بودم زندگیت رفته لود

اره بهترین کار رو میکنی‌‌.. هم جواب کوبنده ای داری بهش میدی هم اینقد با خودش درگیره که چرا رفتارت فر ...

بهش گفتم باید بهم پول بدی وقتی زمانی که باید باشی نیستی بمن مربوط نیست که جمعه تا شنبه همش از صبح تا شب سرکاری حتی تعطیلات عید خونه نبودی یا پیش خونواده ات بودی یا سر کار و با رفیقات پس من پوووووووول میخام

اره واقعا....اره پاکی وجودت رو. به هیچی نفروش

من بدی های همسرم خیلی زیادتر از این خانومه ولی من بدجور جلوش وایسادم جووونی منو گرفته عصبیم کرده هرجا میرم مشاور میگه حتما طلاق بگیر  اما بچه هام گناه دارن منم از خودم دفاع میکنم حقوق مادیمو میگیرم زندگیمو میکنم گور باباش 

من بدی های همسرم خیلی زیادتر از این خانومه ولی من بدجور جلوش وایسادم جووونی منو گرفته عصبیم کرده هرج ...

اره بهترین کار میکنی..میدونم توهم حساس بودی جنگیدی ولی نتیجه نداده و دیگه بیخیال شدی.. خودتو راحت کردی و بخاطر یه زبون نفهم خودتو آزار ندادی

منم شوهرم کلا سرده   حتی دستش بهم نمیخوره توی خونه  حالا دیگه پوستم کلفت شده     ...

بهترین راه فریز کردن هست. در یک تا دو سه جلسه از بین میره. البته زیر نظر دکتر پوست. 

عزیزم تو تاپیکت دیدم 

اینقد ب من حرفای زشتو بی ناموسی میزنه.عادتش شده.بچه م مدام حرفاشو از نادپنی تکرارمیکنه. اونم میگه ل ...

معذرت میخوام خدا شوهرتون لعنت کنه بگو همینکه تو باعث آزارمی بسم هست چرا راه پای بچه رو ب توهین و بی ادبی باز میکنی

2706