2737
2734
عنوان

خانمای متاهل بیان،زرنگاش

693 بازدید | 50 پست

بنظرتون با خواهرشوهرایی که ده دوازده سال ازت بزرگترن وهمش میخوان ندید بگیرنت و باهات صمیمی نمیشن 

حتی تو جمع دورهم جمع میشن و باهات گپ نمیزنن چطور باید برخورد کرد؟تازه وقتی که شوهر آدمم دوستشون داشته باشه و نشه بی محلی کرد

یعنی نمیشه خونشون نرفت یاتو جمعشون نبود

بی محلی کردنم باعث سرخورده شدنه خود آدم میشه

مهربونی کردنو اینام جواب نده

آنکس که تورا شناخت جان را چه کند....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

مغرور باش بهشون فکز نکن زیاد گرم نگیر تو جمعشون باش ولی مثل خودشون رفتار کن بیاحترامی نکن بخاطر شوهرت ولی با هرکسی مثل خودش رفتار کن 

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
2738
شما نیاز به توجه اونا نداری که رو حساب احترام به شوهرت میری و میای. برو بیا به جاش هم صحبت کن ع ...

نیاز به توجه نه ولی خب شما حساب کن چهارساعت توی یه مهمونی نشستی تا کی صحبت نکنی؟تاکی سرآدم توگوشی باشه

خیلی حسه رومخیه باید تجربه کنی تا درک کنی

نکنه تومنی یا من توام .عزیزم من محلشون نمیزارم .وقتی پیششونی با خواهرت هماهنگ کن زنگ بزن الکی بگو دو ...

آره نمیدونم چشونه

میرن یه گوشه جمع میشن شروع میکنن گپ زدن و خندیدن

بعد مثلا میخوای تو جمع باشی یهو پراکنده میشن میرن تو آشپزخونه،میری اونجا آب بخوری سکوت میکنن

کلا فازشون اینه که عروسو نباید صمیمی شد

ولی توخونواده ی شوهرای خودشون کلی هم صمیمیت دارن

نیاز به توجه نه ولی خب شما حساب کن چهارساعت توی یه مهمونی نشستی تا کی صحبت نکنی؟تاکی سرآدم توگوشی با ...

میدونم چی میگی.

شما باید با شوهرت صحبت کنی بگی اینجوریه.

که وقتی میرین زیاد نشینین دیگه.

یا اصلا لازم نیست همیشه همراه شوهرت باشی که.

برا شوهرت توضیح بده کم تر برو.

فقط در حدی که دیده باشیشون ی نیم ساعتیی.

اینجوری هم شما به شوهرت احترام گذاشتی هم ایشون به شما.

2706