2752
2734
عنوان

خانمای متاهل بیان،زرنگاش

| مشاهده متن کامل بحث + 695 بازدید | 50 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مغرور باش بهشون فکز نکن زیاد گرم نگیر تو جمعشون باش ولی مثل خودشون رفتار کن بیاحترامی نکن بخاطر شوهر ...

خیلی رومخیه خداییش

بخاطر شوهرم همیشه میرم

و از اوناییم هستم که ارتباط اجتماعیم بالاس

ولی وقتی توجمعشونم میشم یه افسرده

حرفیم بزنم مکالمه رو میبندن مثلا نظری چیزی دادی دیگه حرفتو ادامه نمیدن

خواستم ببینم اینجا کسی راهکاری داره🤔

آنکس که تورا شناخت جان را چه کند....
2731
تیپ بزن به خودت برس محل سگشون نزار 

چهار پنج ساعت قشنگ میپوکم از تنهایی و بی گپی😆بعضی وقتا تماااام بازی های گوشیمو تا مرحله آخر میرم بازم تموم شدنی نیست

نیاز به توجه نه ولی خب شما حساب کن چهارساعت توی یه مهمونی نشستی تا کی صحبت نکنی؟تاکی سرآدم توگوشی با ...

من ب شوهرم گفتم اینجوره. دیر میریم موقع نهار زودم بلند میشیم. واقعا عذاب اورع و یک حس خجالت. فکر میکنی کسی ادم حسابت نمیکنه😔

بچه داری؟ با بچه ات مشغول باش با گوشی و ...باهاشون ک زندگی نمی کنی یه مهمونیه چندساعته اس تحمل کن

نه بچه نداریم

کلا روشی که بشه اینارو به حرف آورد ندارین؟

الان پنج ساله عروسشونم از اول بدون اینکه اتفاقی بیفته همینجوری بودن،از عروس فراری

نه بچه نداریم کلا روشی که بشه اینارو به حرف آورد ندارین؟ الان پنج ساله عروسشونم از اول بدون اینکه ...

شوهرت کجاست تو این چند ساعت؟؟ بهش بگو به شرطی باهات و به خاطر تو میام، که کلا کنارم باشی و تنهام نذاری... 

با شوهرت و مادر شوهرت هم صحبت شو، بلند بلند بگید و بخندید...